fbpx

Ewa Sobczyńska

Premium Real Estate Advisor

Rejon specjalizacji

Łódź i okolice

Zakres

Mieszkania, domy, obiekty komercyjne, działki budowlane.

Specjalizacja

Sprzedaż i wynajem nieruchomości.


Doświadczenie

Pracując przez ponad 10 lat w firmie leasingowej poznałam dziedzinę nieruchomości, a od 2017 r. działam, jako Agent RE/MAX w regionie łódzkim. Większość mojego życia zawodowego, to praca w sektorze finansowym. Zajmując stanowiska menadżerskie odpowiadałam za relacje z klientami. Specyfika zadań wymagała silnego wsparcia sprzedaży, a jednocześnie dokładności, rzetelności i odpowiedzialności.

Nieruchomości to nie tylko budynki, budowle czy grunty, to przede wszystkim ludzie i ich historie. Trzeba rozmawiać, słuchać, aby osiągnąć cel. Każda nieruchomość jest inna i wymaga indywidualnego podejścia, może stanowić prawdziwe wyzwanie. Zawsze lubiłam wyzwania i kontakty z ludźmi, dlatego robię to co lubię oraz co sprawia mi przyjemność. Wartością dodaną jest fakt, że RE/MAX obecny jest w 115 krajach, co pozwala mi na wykorzystywanie znajomości języka angielskiego i francuskiego w praktyce.

 


Pasje po godzinach

Uwielbiam podróże i dobrą książkę.

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.