Jerzy Stanisław Sztorc

Mazury - Starszy doradca ds. rynku premium

Rejon specjalizacji

Audytu i certyfikacji budynków.

Zakres

Licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami Nr licencji: 16009


Doświadczenie

Specjalizuję się w zagadnieniach prawa budowlanego oraz prawa rzeczowego związanego z obrotem i gospodarowaniem nieruchomościami. Jestem również praktykującym audytorem budowlanym zajmującym się badaniem i certyfikacją budynków. Mojego autorstwa jest wiele opinii i opracowań w tej dziedzinie.

Zakup lub sprzedaż nieruchomości wymaga od nabywcy/sprzedającego podejmowania trudnych,wymagających dużej wiedzy decyzji, których konsekwencje będzie odczuwał przez długi czas.  Zwłaszcza w przypadku, gdy obok wydatkowania oszczędności zaciąga długoterminowy kredyt w banku. Trudno sobie zatem wyobrazić, że można dopuścić do sytuacji, w której inwestycja zamiast przynieść uczucie zadowolenia i satysfakcji może nie spełniać oczekiwań, okazać się nietrafioną lub wręcz zawierającą wady. Dlatego tak ważne dla potencjalnego nabywcy/sprzedawcy jest zapewnienie sobie pełnego bezpieczeństwa lub wręcz zastępstwa w poruszaniu się na rynku nieruchomości.

To właśnie bezpieczeństwo – ten właśnie „luksus bezpieczeństwa” pragnę Państwu zaoferować, stawiając do Państwa dyspozycji możliwość skorzystania z mojej wiedzy fachowej, wieloletniego doświadczenia i praktyki.

Due diligence nieruchomości

Dodatkowe usługi związane z badaniem i wartościowaniem budynków – zobacz tu: www.biuroaudyt.pl

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.