fbpx
RE/MAX Capital Warszawa, Wilanów

Wybierz biuro nieruchomości Wilanów REMAX! Znajdziemy dla Ciebie najlepsze oferty sprzedaży, kupna oraz wynajmu mieszkań i domów!

Mówi się, że nieznajomość prawa szkodzi i trzeba przyznać, że nie jest to w żaden sposób przesada. Rynek nieruchomości, zwłaszcza warszawski, to prawdziwa studnia bez dna – zarówno jeśli chodzi o poszukiwania najlepszych ofert, jak i kwestie formalności, które są równie czasochłonne oraz skomplikowane. Dlatego biuro nieruchomości Wilanów REMAX, skupia się przede wszystkim na tym, aby jak najbardziej ułatwić procesy transakcyjne. Nasi agenci zrobią wszystko, aby rozwiązać Twoje problemy i pomogą Ci uzyskać najlepszą cenę sprzedaży, kupna oraz wynajmu!

Dostarczając nam ofertę masz pewność, że w ciągu 48 godzin trafi ona do 2500 agentów w całej Polsce. Kompleksowość usług RE/MAX wynika z doświadczenia całego zespołu – doskonale znamy rynek nieruchomości i potrafimy wykorzystać tę wiedzę, aby zapewnić Klientom najlepsze rozwiązania. Świadczą o tym nie tylko pozytywne opinie, ale też liczby. Nasz wskaźnik skuteczności sprzedaży wynosi bowiem aż 95%! Przekonaj się, że sprzedaż oraz kupno nieruchomości nie muszą być powodem do stresu – zapraszamy!

Co gwarantuje Ci współpraca z naszą agencją? Poznaj ofertę biura nieruchomości Wilanów REMAX!

Wydaje Ci się, że Twoja nieruchomość nie ma szczególnych atutów? Nie wiesz, jak zaprezentować ją potencjalnym Klientom? A może Twoja oferta już od dawna jest opublikowana na różnych portalach branżowych, ale nie cieszy się dużą popularnością? Wybierając nas, możesz być pewny, że zaoferujemy Ci sprawdzone działania, na których efekty nie trzeba będzie długo czekać.

Zgłoś się do nas, jeśli:

  • zależy Ci na szybkiej i sprawnej sprzedaży lub wynajmie,
  • nie wiesz jak zweryfikować kupujących lub wynajmujących,
  • nie masz wiedzy o rynku nieruchomości,
  • nie masz czasu na załatwianie formalności i prezentowanie mieszkania lub domu,
  • cenisz sobie profesjonalne usługi oraz doświadczenie specjalistów,
  • chciałbyś osiągnąć możliwie jak największy zysk.

Wilanowskie biuro nieruchomości REMAX jest znane z najwyższych standardów obsługi!

Kupno, sprzedaż i wynajem to transakcje, które często wymagają bardzo różnego podejścia, przemyślenia grupy docelowej oraz ustalenia atutów samej nieruchomości, jak i jej otoczenia. Wybierając RE/MAX nie będziesz jednak musiał zastanawiać się nad tym, która strategia będzie najlepsza i jakie rozwiązania jeszcze warto wypróbować. Wszystkim zajmiemy się my – przekonaj się, jak kompleksowe usługi świadczymy!

REMAX Warszawa

Profesjonalne sesje zdjęciowe nieruchomości

Odpowiednia prezentacja nieruchomości w sieci to podstawa, dlatego też ważne jest, aby do ogłoszenia zostały dodane odpowiednie zdjęcia. To dzięki nim wzbudzisz zainteresowanie wśród potencjalnych Klientów, którzy będą mogli podjąć decyzję, czy warto skontaktować się z pośrednikiem, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

RE/MAX Warszawa

Plan nieruchomości

Aby zaprezentować możliwości zagospodarowania powierzchni lokalu, nie tylko mieszkalnego, możemy stworzyć plan, w którym uwzględnimy różne rozwiązania adaptacji wnętrz. Dzięki temu nasi agenci uzyskają kolejny atut podczas prowadzenia negocjacji, co z pewnością pozytywnie wpłynie na decyzyjność Klientów.

REMAX Warszawa

Wizualizacje wnętrz

Wbrew pozorom wcale nie musisz inwestować w remont lub nowe wyposażenie wnętrz, aby pokazać potencjalnym nabywcom nowoczesną i świetnie urządzoną przestrzeń. Wizualizacja pozwala zaprezentować najnowsze trendy lub pomysły potencjalnego nabywcy, co daje mu lepsze wyobrażenie o potencjale nieruchomości.

RE/MAX Warszawa

Home staging

Jak najlepiej zaprezentować pełen potencjał nieruchomości? Home staging to świetny sposób na to, aby pokazać zupełnie nowe perspektywy na urządzenie, rozplanowanie oraz remont mieszkania lub domu. Wszystkim tym zajmiemy się my – włącznie z prezentacją potencjalnym nabywcom!

REMAX Warszawa

Wirtualny spacer

Wirtualny spacer to świetna opcja nie tylko dla deweloperów, ale też osób prywatnych, które sprzedają nieruchomość premium. Nie tylko uatrakcyjni to ogłoszenie, ale też pomoże Klientom już na bardzo wczesnym etapie poszukiwań ocenić wnętrza oraz ich rozmieszczenie.

RE/MAX Warszawa

Zdjęcia oraz wideo z drona

W przypadku nieruchomości z ogrodem warto pokazać je w całej okazałości – zdjęcia oraz wideo z drona ukażą wygląd zewnętrzny, tereny zielone oraz okolicę. Jak wiadomo, ceny rezydencji oraz domów mocno uzależnione są również od lokalizacji, zdecydowanie warto więc rozważyć tę usługę.

REMAX Warszawa

Skuteczna reklama w social mediach

Z pewnością sam niejednokrotnie klikałeś w interesujące Cię reklamy w social mediach – pora więc sprawić, aby Twoja oferta dotarła do zainteresowanego grona odbiorców! Nasi specjaliści zajmą się kwestią promocji na Facebooku oraz Instagramie, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić o odpowiednią komunikację.

RE/MAX Warszawa

Oferta na profesjonalnych portalach branżowych

Biuro nieruchomości RE/MAX ma własną bazę stron internetowych – wybieramy te portale, które uważamy za najbardziej wartościowe i pozwalające zdobyć duże zainteresowanie odbiorców. Warto pamiętać o tym, że od tego typu witryn Klienci rozpoczynają poszukiwania!

REMAX Warszawa

Reklama Google Ads

Reklama w przeglądarce Google to kolejna podstawa w przypadku promocji oferty Klienta. Kampanie, celowane w zachowania oraz zainteresowania odbiorców oraz te uwzględniające słowa kluczowe pozwolą nam spersonalizować działania w taki sposób, aby dotrzeć z ogłoszeniem do osób aktywnie poszukujących nieruchomości.

RE/MAX Warszawa

Dzień Otwarty (Open House)

Open House to nieczęsto spotykana forma sprzedaży nieruchomości w Polsce, my jednak uważamy, że ma ona bardzo duży potencjał i jest bardzo wygodną opcją dla potencjalnych nabywców. Umówienie się na spotkanie z agentem może być dla wielu osób problematyczne ze względu na ograniczony czas oraz terminy – w tym przypadku problem nie istnieje!

REMAX Warszawa

Analiza Miejscowych Planów Zagospodarowania Terenu

Otoczenie nieruchomości jest niezwykle istotne dla wartości oferty. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się, czy w pobliżu planowane są ciekawe oraz niezbyt atrakcyjne inwestycje, nasi specjaliści wykonają dla Ciebie taką analizę!

RE/MAX Warszawa

Pomoc w uzyskaniu kredytu

Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę kredytu hipotecznego, a także zajmiemy się wszystkimi formalnościami, począwszy od złożenia wniosku, aż po negocjacje.

REMAX Warszawa

Remonty i renowacje

Nie chcesz poświęcać czasu na poszukiwanie zaufanej ekipy remontowej? Dzięki nam nie będziesz musiał martwić się również i o ten aspekt sprzedaży. Zadbamy o wszystkie najważniejsze naprawy lub przeprowadzimy generalny remont – wszystko zależy od Ciebie!

RE/MAX Warszawa

Kompleksowe badanie i analiza nieruchomości

Poznaj koszty utrzymania, opłacalność inwestycji, sytuację prawną oraz wiele innych informacji zanim podejmiesz ostateczną decyzję o sprzedaży nieruchomości. Nasi agenci chętnie doradzą Ci jaki kierunek działań możesz podjąć, aby inwestycja była rentowna!

45 lat na rynku 120 krajów

REMAX to nie tylko biuro biuro nieruchomości na Wilanowie. Działamy w ponad 120 krajach!

Biuro nieruchomości Wilanów REMAX (RE/MAX Capital) jest częścią rozpoznawalnej na całym świecie marki, której historia zaczęła się w styczniu 1973 roku. To właśnie wtedy Dave Liniger zrewolucjonizował pracę agentów, dbając o ich kwalifikację, a także tworząc koncepcję maksymalnej prowizji. Od tamtej pory firma znacząco się rozrosła, zatrudniając ponad 100 000 pośredników na całym świecie. Jako największa na świecie marka, działająca w branży nieruchomości, wypracowaliśmy najwyższe standardy obsługi, rzeczowy system komunikacji oraz wysoką etykę biznesową. Szybko reagujemy na zmiany na rynku, cały czas aktywnie uczestnicząc w szkoleniach, a nasi agenci świetnie sprawdzają się podczas zarządzania budowami inwestycyjnymi oraz realizując projekty mające na celu podniesienie wartości nieruchomości.

Jeśli więc przede wszystkim wśród pośredników cenisz profesjonalizm oraz skuteczność, zapraszamy do kontaktu. Zaufało nam już wielu Klientów – nie tylko prywatnych, ale również biznesowych. Wśród nich można wymienić m.in. Adidas Poland, IKEA, PKN Orlen oraz TESCO Polska. Dołącz do ich grona i ciesz się efektywną współpracą – zapraszamy!

Nagrody dla biura REMAX Wilanów

My zajmujemy się nieruchomościami, a Ty możesz się odprężyć. Brzmi jak dobra propozycja?

Biuro nieruchomości RE/MAX na Wilanowie to bezpieczna przystań dla wszystkich, którzy chcą szybkich, pewnych efektów – niezależnie od tego, czy chodzi o sprzedaż, czy kupno.

Skontaktuj się z nami i rozpocznij poszukiwania wymarzonego mieszkania lub domu!

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.