fbpx

Czym jest system MLS?

MLS – największy w Polsce system wymiany baz certyfikowanych ofert nieruchomości i baz Klientów poszukujących sprawdzonych ofert za pośrednictwem biur nieruchomości.

Mls Logo - Re/Max Capital

Korzyści dla Sprzedających i Kupujących

a/ nie musisz spotykać się z kilkudziesięcioma agentami, aby twoja oferta była dostępna dla 3000 agentów w Polsce online w ciągu 48h i ich Klientów oraz 8500 agentów na świecie

b/ wybierasz pośrednika z listy naszych Specjalistów, a po weryfikacji stanu prawnego i analizie cen transakcyjnych oraz wyborze strategii sprzedaży, wprowadzi on do systemu Twoją nieruchomość.

c/ dzięki temu dostęp do niej uzyskają wszyscy uczestnicy systemu – Agenci przekazujący oferty do swoich zweryfikowanych Klientów wg największej bazy aktualnie zainteresowanych zakupem lub najmem nieruchomości.

d/ Automatyzacja systemu pozwoli na dostęp do informacji, kojarzenie Klientów, precyzyjne oszacowanie popytu na Twoją nieruchomość i uzyskanie maksymalnej ceny transakcyjnej w optymalnym czasie.

e/ Pośrednicy współpracujący gwarantują prezentacje ofert stroną zainteresowanym (Klientom Agentom) bez angażowania Twojego czasu

f/ udostępniają profesjonalnie przygotowaną i zweryfikowaną prawnie ofertę na wszystkie liczące się portale i strony internetowe współpracujących biur nieruchomości
tworząc dla Ciebie największy zasięg promocji oferty

g/ Jeżeli chcesz kupić nieruchomość zadzwoń. Opowiedz naszemu Pośrednikowi, czego szukasz. Pośrednik wykorzystując MLS wygeneruje listę nieruchomości spełniających Twoje oczekiwania. Dzięki temu zyskujesz dostęp do sprawdzonych, aktualnych ofert, które często nie pojawiają się nigdzie indziej.

Co to jest MLS?

W USA działa od kilkudziesięciu lat, a w Polsce od ponad 20 i jest znany wśród stałych Inwestorów i Pośredników.
MLS (multiple listing system) – najkrócej opisując to system, w którym Pośrednicy wymieniają się ofertami sprzedaży i kupna nieruchomości na zasadach umów ekskluzywnych (tzw. wyłączności). System MLS jest zamknięty. Oznacza to, że dostęp do adresów opublikowanych ofert mają tylko Pośrednicy współpracujący, wyszkoleni i renomowane firmy.

Aktualny zasięg w Polsce?

MLS jest największym działającym w Polsce systemem wymiany ofert na wyłączność. Powstał w 2002 r. pod merytorycznym nadzorem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Obecnie jest połączonych aż 11 województw, 364 biur, 2804 agentów i kilka tysięcy aktualnych ofert.

Baza aktualnych cen i trendów

Aktualnie w Polsce jest to największa baza Klientów poszukujących oraz trendów aktualnych cen kontraktowych wraz z dokumentacją fotograficzną aktualizowaną online kilka razy na 24h. Twój Agentma dostęp do bazy cen transakcyjnych, zdjęć oraz opisów sprzedanych i wynajętych nieruchomości. Żadna baza cen rzeczoznawców nie posiada takiej aktualizacji kontraktów w Polsce.

Nasze zasady przejrzystości współpracy z Klientami oraz Pośrednikami

WYŁĄCZNOŚĆ – tylko aktualne i unikalne oferty obsługiwane przez 1 prywatnego pośrednika reprezentującego Właścicieli.

WSPÓŁPRACA – Twoje nieruchomości polecane są przez wszystkie biura w systemie.

AUTOMATYZACJA – zautomatyzowany system skojarzy dla niego sprawdzone i unikalne oferty.

SZYBKOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ – jednocześnie na sukces zamknięcia transakcji pracuje dla klientów największa grupa biur nieruchomości.

UNIKATOWOŚĆ – Twój pośrednik ma dostęp do unikalnych ofert często niedostępnych w internecie w zakresie włącznie z adresem nieruchomości.

POMOC – otrzymujesz pełne wsparcie wg standarów stowarzyszenia i procedur biur. Twój Agent przygotuje ofertę i zadba o Ciebie na każdym etapie zlecenia.

MARKETING – wyszkoleni Pośrednicy i system MLS oferuje niedostępne dla innych kanały promocji Twojej oferty.

DYSKRECJA
System MLS umożliwia również na życzenie Klientów sprzedaż nieruchomości Off Market – bez publikacji w Internecie. System MLS daje Ci możliwość publikacji oferty nieruchomości TYLKO w MLS. Wykorzystaj go do:
– cichej sprzedaży nieruchomości
– ograniczenia kosztów marketingu
– oferowania klientom kupującym ofert niedostępnych na portalach, wyszukiwarkach oraz stronach www biur.

BEZPIECZEŃSTWO – użytkownicy MLS są zweryfikowani, dbają o Twoje bezpieczeństwo w trakcie prezentacji i zawierania umów sprzedaży lub najmu, są wyszkoleni wg wysokiej jakość zasad obsługi.

RE/MAX Capital i MLS – nasza tradycja w systemie wymiany ofert

Nasze biuro nieruchomości w Warszawie – RE/MAX Capital Warszawa Warmia Mazury od początku istnienia gwarantuje swoim Klientom rozpoznawalność ich ofert nieruchomości w systemie. Nasza firma została pozytywnie zweryfikowana i otrzymała dostęp do systemu MLS. Możemy pochwalić się skutecznością współpracy i dużym zainteresowaniem w Polsce naszymi ofertami z uwagi na poziom ich przygotowania i analizę trendów. Posiadamy rekomendacje również w zakresie sprzedaży powyżej ceny wystawionej z uwagi na duże zainteresowanie naszymi ofertami.

Założyciele RE/MAX Capital od 15 lat są członkami Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i aktywnymi członkami MLS. Zaowocowało to już 2 kadencją Iwony Wieczorek w komisji MLS w ogólnopolskim systemie.


Chętnie pomożemy w wyborze tego narzędzia.
Rekomendujemy MLS naszych Klientom zarówno Sprzedających, jak i Kupujących.

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.