fbpx
RE/MAX Capital Warszawa, Wilanów

Chciałbyś skorzystać z usług najlepszego agenta nieruchomości? RE/MAX w Warszawie to wybór, którego nie pożałujesz!

Wybór zaufanego doradcy ds. nieruchomości to pierwszy krok do sukcesu, a więc zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Najlepszy agent REMAX w Warszawie zapewni Ci kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy, doskonale dopasowaną do Twoich potrzeb! Przeszukiwanie ogłoszeń, różnego rodzaju formalności, związane ze sprzedażą lub zakupem, a także przygotowanie samej nieruchomości do prezentacji potencjalnym nabywcom, wszystko to wymaga ogromnych nakładów czasowych, a przede wszystkim wiedzy. Dlatego właśnie warto skorzystać z naszej pomocy – prywatny doradca będzie nieocenionym wsparciem na warszawskim rynku nieruchomości!

Dowiedz się więcej o ofercie RE/MAX i wybierz usługę, której aktualnie szukasz. Znajdziemy dla Ciebie wymarzony dom lub mieszkanie oraz klientów, chętnych na zakup. Wykonamy również dokładną analizę rynku, przygotujemy nieruchomość do sprzedaży, przeprowadzimy negocjacje oraz zajmiemy się umową, czy pomocą w pozyskiwaniu kredytu. Zapraszamy!

Jak przebiega współpraca z najlepszymi agentami RE/MAX w Warszawie?

  • Stawiamy na jasne reguły współpracy – RE/MAX to największa na świecie marka, dzięki czemu wypracowaliśmy najwyższe standardy obsługi Klientów.
  • Już w ciągu 48 godzin Twoja oferta trafi do 2500 agentów w całej Polsce, którzy będą mogli zaprezentować ją potencjalnym klientom.
  • Zapewniamy szeroki zakres usług, dzięki którym oferta trafi do jeszcze większego grona zainteresowanych nabywców. Remont, plan zagospodarowania nieruchomości, wizualizacje, wirtualny spacer oraz dni otwarte – to wszystko oraz więcej jest możliwe dzięki naszej pomocy!

Poznaj REMAX - warszawską agencję, która pracuje na swoje sukcesy już od 45 lat!

Marzy Ci się dom z ogródkiem w samym centrum stolicy? A może mieszkanie w zabytkowej kamienicy, z bardzo konkretnym widokiem, położone blisko metra? Sprzedajesz mieszkanie i nie wiesz jak je wycenić? Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że pewne kwestie najlepiej jest zostawić specjalistom w swojej dziedzinie. Tak samo jest w przypadku zakupu oraz sprzedaży nieruchomości – aby uzyskać bardzo dobrą cenę oraz znaleźć wymarzone miejsce w danej lokalizacji, potrzeba Ci najlepszego agenta RE/MAX z Warszawy. Nasz zespół to osoby świetnie orientujące się w lokalnym rynku, które łączą wiele różnych kompetencji, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dlatego też mają oni m.in. uprawnienia architektoniczno-budowlane, wiedzą jak zarządzać budowami inwestycyjnymi, a także jak podnieść wartość nieruchomości.

Jeśli więc jesteś wymagającą osobą i szukasz profesjonalnych rozwiązań, koniecznie wybierz doświadczonych agentów RE/MAX Capital. Kompleksowa oferta obejmuje zarówno przygotowanie lokalu, jak i jego promocję oraz finalizację transakcji. Zawsze też dbamy o to, aby to Klient był najbardziej zadowolony z efektu współpracy – dlatego też cieszymy się bardzo dużym uznaniem na rynku nieruchomości!

Gwarancja RE/MAX to pakiet korzyści, dzięki którym zapomnisz, że sprzedaż oraz kupno nieruchomości to problem.

  • Mamy dostęp nie tylko do bardzo dużej bazy nieruchomości, wśród których znajdują się zarówno mieszkania do wynajęcia, jak i rezydencje na sprzedaż – najlepsi agenci RE/MAX z Warszawy zaprezentują Ci również oferty off market, niedostępne nigdzie indziej.
  • Dokładnie wiesz, czego szukasz? To świetnie – opowiedz nam o tym i poczekaj, aż przedstawimy Ci wyselekcjonowane oferty! Dodatkowo możemy dla Ciebie wykonać analizę opłacalności zakupu, analizę rynkową, czy ocenę kosztów utrzymania budynku.
  • Z RE/MAX nie będziesz musiał przejmować się tym, kiedy wygospodarować czas na załatwianie spraw w urzędach. Nasi agenci będą reprezentować Cię podczas wszystkich spotkań!
  • Nasi Klienci mogą skorzystać również z usług doradztwa kredytowego. Kredyt hipoteczny to popularna metoda finansowania nieruchomości, jednak znalezienie oferty o najlepszych warunkach może być problematyczne, zwłaszcza, jeśli wcześniej się tym nie zajmowałeś. Na szczęście możesz liczyć na pomoc agencji RE/MAX!
REMAX Warszawa

Profesjonalna sesje nieruchomości

Zdjęcia to kluczowy aspekt w przypadku ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości – dzięki nim potencjalni klienci mogą szybko ocenić swój poziom zainteresowania. Profesjonalnie wykonana sesja pokaże atuty oraz ważne szczegóły, warto więc skorzystać z tej usługi!

RE/MAX Warszawa

Plan nieruchomości

Aby szerzej pokazać atuty nieruchomości, możemy stworzyć plan, w którym uwzględnimy nowe zagospodarowanie powierzchni lokalu. Dzięki temu Klienci uzyskają nowe spojrzenie na mieszkanie lub dom, co może pozytywnie wpłynąć na ich decyzję o zakupie.

REMAX Warszawa

Wizualizacje wnętrz

Nie chcesz inwestować w duży remont, ale chciałbyś pokazać wnętrza zgodne z najnowszymi trendami? Dzięki wizualizacji wnętrz każda zainteresowana osoba będzie miała lepsze wyobrażenie o potencjalne nieruchomości.

RE/MAX Warszawa

Home Staging

Home staging pozwala zaprezentować Klientom pełen potencjał, jaki kryje się w danej nieruchomości. Piękne kwiaty, ozdoby, nowe ułożenie mebli – wszystko to daje nową perspektywę osobom, które wcześniej widziały dom czy mieszkanie tylko na zdjęciach.

REMAX Warszawa

Wirtualny spacer

Profesjonalna sesja zdjęciowa to obowiązek, jednak dużą popularność zdobywa też opcja wirtualnego spaceru. Dzięki niej Klienci nawet na bardzo wczesnym etapie poszukiwań będzie mógł dokładnie obejrzeć wnętrza i ich rozmieszczenie, a przede wszystkim poczuć się jak w domu!

RE/MAX Warszawa

Zdjęcia oraz wideo z drona

Jak w całej okazałości zaprezentować piękną rezydencję pod Warszawą lub zabytkową willę w mieście? Zdjęcia z drona będą najlepszym rozwiązaniem! Pozwolą one nie tylko zaprezentować wygląd zewnętrzny nieruchomości, ale też ogród oraz okolicę, która w przypadku tego typu ofert jest bardzo istotnym czynnikiem, wpływającym na decyzję o zakupie.

REMAX Warszawa

Skuteczna reklama w social mediach

Platformy social media pozwalają dotrzeć do wielu zainteresowanych osób w bardzo szybkim czasie. Wiele zainteresowanych szuka tam też informacji o ciekawych ofertach wynajmu lub sprzedaży, zdecydowanie warto więc wykorzystać siłę Facebooka oraz Instagrama!

RE/MAX Warszawa

Oferta na profesjonalnych portalach branżowych

Portale branżowe to pierwsze miejsce w sieci, w którym oferty nieruchomości będą przeglądać osoby zainteresowane wynajmem, sprzedażą oraz kupnem. Mamy własną bazę stron internetowych, które uważamy za najbardziej wartościowe, a publikacja na nich pozwala zdobyć bardzo duże zainteresowanie odbiorców.

REMAX Warszawa

Reklama Google Ads

Z przeglądarki Google każdy z nas korzysta codziennie, m.in. do aktywnego wyszukiwania ciekawych ofert nieruchomości. Dzięki reklamom, celowanym w zainteresowania oraz inne cechy odbiorców, a także kampanii uwzględniającej słowa kluczowe, z łatwością dotrzemy ze spersonalizowaną ofertą do konkretnych użytkowników.

RE/MAX Warszawa

Dzień Otwarty (Open House)

Wiele osób, zainteresowanych daną nieruchomością, często po prostu nie ma czasu, aby umówić się na spotkanie z agentem. RE/MAX zorganizuje dla Ciebie profesjonalny Dzień Otwarty, co z pewnością będzie wygodną opcją dla potencjalnych nabywców, a co równie ważne dla niektórych odwiedzających – Open House jest zupełnie niezobowiązujący!

REMAX Warszawa

Analiza Miejscowych Planów Zagospodarowania Terenu

Chciałbyś dowiedzieć się, czy w przyszłości w otoczeniu nieruchomości powstaną nowe inwestycje? O ile niektóre projekty mogą znacząco podnieść wartość Twojej oferty, tak inne wpłyną będą miały negatywny wpływ na ceny. Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów – będzie to bardzo przydatna wiedza!

RE/MAX Warszawa

Pomoc w uzyskaniu kredytu

Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę kredytu hipotecznego, a także zajmiemy się wszystkimi formalnościami, począwszy od złożenia wniosku, aż po negocjacje.

REMAX Warszawa

Remonty i renowacje

Nie chcesz oddawać mieszkania lub domu nieznanej ekipie remontowej? Doskonale to rozumiemy! Przed wystawieniem na sprzedaż warto skorzystać z tego typu usług i zadbać przynajmniej o najważniejsze naprawy, a dzięki współpracującym z agencją RE/MAX osobą nie będzie musiał martwić się o efekty.

RE/MAX Warszawa

Kompleksowe badanie i analiza nieruchomości

Chcesz dokładnie poznać stan Twojej nieruchomości lub inwestycji? Dzięki nam dowiesz się, jakie będą koszty utrzymania, czy będzie to opłacalny zakup, a także upewnisz się, czy pod względem prawnym sytuacja jest w pełni uporządkowana.

45 lat na rynku 120 krajów

Zespół i doświadczenie

Nasza marka jest jedną z największych na świecie – działa ona od 1973 roku, natomiast polski oddział rozpoczął pracę 5 lat temu, w pełni spełniając najwyższe, międzynarodowe standardy obsługi. Najlepsi agenci RE/MAX w Warszawie zdobyli doświadczenie zarówno na krajowym, jak zagranicznym rynku, a przede wszystkim dalej udoskonalają swoje kompetencje na przeróżnych konferencjach oraz szkoleniach. Zaufało nam już wielu Klientów – nie tylko prywatnych, ale również biznesowych. Wśród nich można wymienić m.in. Adidas Poland, IKEA, PKN Orlen oraz TESCO Polska. Zapraszamy do współpracy!

Nagrody dla biura RE/MAX Warszawa

RE/MAX Capital – Warszawa Warmia Mazury ma na swoim koncie liczne nagrody w rankingach REMAX Polska, m.in.:

Nikt na świecie nie sprzedaje więcej nieruchomości niż RE/MAX!

To hasło nie jest żadną przesadą – jako jedyni na rynku mamy wyłączność na korzystanie z niego.

Fachowość oraz kompleksowa oferta to gwarancja naszej obsługi. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze, zgłoś się do nas – nie tylko wyróżniamy się doskonałą znajomością warszawskiego rynku, ale też zapewnimy Ci największy komfort podczas współpracy. Nie będziesz musiał martwić się ani o czas, ani o formalności, ponieważ agenci RE/MAX zadbają o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o Twojej nieruchomości!

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.