fbpx

Dom dla rodziny - 220m2 - Kąty Węgierskie

1 300 000 PLN 5 909 PLN m²
  • Powierzchnia 220 m²
  • Pow. działki 1 050 m²
  • Pokoje 2
  • Rok bud. 2008
  • Jasna kuchnia: Tak
  • Taras: 1
  • Poddasze: 1
  • Parking: 1
  • Garaż: 1
  • Ogród: 1

Przestronny, przytulny zbudowany w 2008 roku z najwyższej jakości materiałów, 4 km od Zalewu Zegrzyńskiego, 23 km (30 min) od Centrum Warszawy.

Dom ma powierzchnię 220 m2 i położony jest na uroczej działce 1050m2 w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych. Idealny dla rodziny z dziećmi.

W pobliżu znajdują się piękne lasy pełne grzybów i runa leśnego, idealne dla pasjonatów sportów (w tym wodnych!) i spacerów. W pobliżu znajdują się: Aquapark Fala, przedszkole, szkoła, sklepy i kościół. W odległości ok. 7 km Znajdują się centra handlowe Centrum Targówek, CH Marki, Marywilska, Auchan Modlińska

ROZKŁAD:
PARTER
– Salon (40m2, ekspozycja zachodnia) z kominkiem i wyjściem na podwórku.
– Taras (21m2) z ekspozycją zachodnią (wysokość salonu około 5m)
– Kuchnia (13m2)
– Gabinet (może funkcjonować jako dodatkowa sypialnia) (13m2)
– Przedpokój (4m2)
– WC (3 m2),
– Kotłownia (5m2)
– Garaż dwustanowiskowy (38m2) z dodatkowym kanałem ułatwiającym obsługę
samochodów z bramą HORMANN z elektrycznym napędem.
– Wiata dla samochodu obok garażu

PIĘTRO
– Sypialnie główna (15m2) z łazienką (7m2) z prysznicem
– Dwie sypialnie (jedna dziecięca) (14m2, 13m2)
Każda z sypialni posiada oddzielną garderobę wielkości ok. 3m2
– Pokój (11m2)
– Łazienka z prysznicem (5m2)
– Hol (18m2)
– Wejście do poddasze

Posesja jest otoczona ogrodzeniem ze sztachetami drewnianymi, od frontu znajdują się słupki z klinkieru. Brama wjazdowa i brama garażowa. W ogrodzie zainstalowano system nawadniający sterowny elektronicznie przy użyciu czujnika opadów. W skład systemu wchodzą zraszacze i linie kroplujące.

STANDARD WYKOŃCZENIA WNĘTRZ:
Podłogi – drewno egzotyczne, schody -Jesion. Wysokiej jakości terakota, glazury i gresy. Okna drewniane. Kuchnia wyposażona jest w szafki z MDF lakierowanego oraz blaty z konglomeratu, a także w sprzęt: zmywarka, lodówka, płyta grzejna, piekarnik firm Bosch/Siemens. W salonie wkład kominkowy z dystrybucją ciepłego powietrza do pomieszczeń na piętrze.

Centralne ogrzewanie domu zasilane jest nowoczesnym piecem marki Carrier na gaz ziemny ogrzewający dom w systemie ogrzewania nadmuchowego. Źródłem ciepła w systemie ogrzewania nadmuchowego jest kondensacyjny piec gazowy, który za pośrednictwem kanałów rozprowadzonych pod posadzką dostarcza ciepłe powietrze do pomieszczeń. Po podłączeniu do systemu dodatkowej pompy ciepła uzyskujemy klimatyzację na terenie całego domu. System ten jest bardzo ekonomiczny i komfortowy. Dom wyposażony jest w system centralnego odkurzacza składającego się z 4 punktów i 2 automatycznych szufelek.

Bardzo polecam i zapraszam!

Zapytaj o nieruchomość

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.