fbpx

INWESTYCJA DEWELOPERSKA W ŻULINIE GOLD ANGEL

2 232 000 PLN 121 PLN m²
  • Powierzchnia 18 480 m²
  • Pow. działki 1 000 m²
  • Pokoje 4
  • Rok bud. 2022

Szukasz atrakcyjnej inwestycji deweloperskiej do przejęcia? Marzysz o ciekawym projekcie z dala od miejskiego zgiełku, który czeka na realizację? Chcesz stworzyć unikalne, nowoczesne osiedle wśród pól i lasów mazowieckiej wsi? Nieruchomość deweloperska w Żulinie, gminie Skoczek powiatu Węgrowskiego to coś, co z pewnością może Cię zainteresować!
Imponująca przestrzeń łączy aż 16 działek o powierzchni ok 1000 m2 każda. Wszystkie posiadają kompletny plan zagospodarowania z pozwoleniem na budowę 16 domków o powierzchni od 120 do 180 m2 – z których cztery zostały już wykonane w stanie surowym z zadaszeniem z dachówki. Brzmi ciekawie?
Inwestycja gotowa do przejęcia i kontynuacji
Nieruchomość obejmuje 16 ustawnych działek pod zabudowę domków parterowych z poddaszem w oparciu o zatwierdzony projekt budowlany i pozwolenie na budowę. Wszystkie posiadają rozplanowaną przestrzeń pod wykonanie zbiorników na nieczystości stałe oraz studnie w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej, a niebawem na każdej działce pojawią się skrzynki elektryczne i zostanie doprowadzony prąd.Każdy z zaprojektowanych domów posiada atrakcyjną i spójną z pozostałymi formę wraz z wybudowanym garażem. Docelowo to zadbane, pełne zieleni osiedle może stać się przyjazną przystanią wśród piękna mazowieckiej przyrody.
Postawione już w stanie surowym budynki na czterech z 16 działek posiadają metraż od 129 m2 do 184 m2 i położone są na działkach od 1006 m2 do 1077 m2. Projekt zakłada dobudowę kolejnych budynków, jednak nowy właściciel może postawić również na swoją kreatywną aranżację tej wyjątkowej przestrzeni. Każdy z już gotowych domów może przy tym zostać wykończony wedle koncepcji dewelopera, bądź pozostawiony do dyspozycji przyszłym nabywcom.
Enklawa wśród pól, lasów i łąk Żulina
Ogromnym atutem inwestycji jest lokalizacja. Żulin znajduje się w malowniczym rejonie gminy Skoczek w powiecie Węgrowskim. Bezpośrednie otoczenie inwestycji stanowi zapierająca dech w piersiach natura. Obszerne przestrzenie zielone, w tym pola, lasy oraz łąki czy pobliska rzeka Liwiec tworzą sielski klimat wsi. Można z powiedzeniem stworzyć tutaj wyjątkowy azyl dla spragnionych spokoju i ciszy z dala od miejskiego zgiełku.
Inwestycja jest dobrze skomunikowana z pobliskimi miejscowościami. Do Warszawy można dotrzeć trasą S8 lub przez Mińsk Mazowiecki w niespełna godzinę.
Ta gotowa do przejęcia inwestycja posiada wszystko co niezbędne do realizacji pięknego osiedla – przygotowany teren, rozpoczęte budowy oraz wszelkie niezbędne zgody. Pozostaje wziąć ją pod swoje skrzydła i zrealizować wymarzony projekt, którego sukces jest gwarantowany!

Zapytaj o nieruchomość