fbpx

Mysiadło, Lesznowola, Graniczna

990 000 PLN 910 PLN m²
  • Powierzchnia 1 088 m²
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak
  • Kanalizacja: Tak
  • Ogrodzenie: drewniane
  • Droga: asfaltowa

Nieruchomość gruntowa – działka inwestycyjna (ogrodzona) – zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Lesznowola teren nieruchomości przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinna i usługową (oznaczenie w planie 8MN/U).

Właściciel nieruchomości jest w trakcie uzyskiwania pozwolenia na budowę dla budynku mieszkalno-usługowego 2,5-kondygnacyjnego (max wys. 11 m).

Działka w kształcie trapezu o korzystnych wymiarach boków (szerokość działki – 33m, długość – od 29,5 do 36,5m). Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Wszystkie media w granicy działki (kanalizacja, prąd, gaz, woda).

Działka ma założoną księgę wieczystą bez żadnych obciążeń. Właściciel – spółka z o.o.

Dojazd do Centrum Warszawy do 30 min jazdy samochodem. Komunikacja autobusowa w bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości. Stacja PKP Nowa Iwiczna w odległości ok. 800m.

W bliskim sąsiedztwie Szkoła Podstawowa, Szkoła Języków Obcych Early Stage, Centrum Edukacji i Sportu, Europejskie Centrum Tenisa – ECT, Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa, Przedszkole Gminne. Centrum Handlowe Auchan Piaseczno z bogatą ofertą sklepów, punktów usługowych i lokali gastronomicznych w odległości ok. 1,5 km.

Beata
Cegieła

Luxury Real Estate Agent / Rzeczoznawca majątkowy - biegły rewident

Zapytaj o nieruchomość

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.