fbpx

Pięknie, 500m od Pilicy WZ na 4 domy

208 159 PLN 68 PLN m²
  • Powierzchnia 3 077 m²
  • Ogrodzenie: brak
  • Droga: polna

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Agencji ponosi Sprzedający.
Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana (nr 111/5) znajdująca nad wzgórzu, w Zakościelu nad Pilicą koło Spały, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, ok 500 m od pomostu na rzece Pilicy, gdzie wodowane są kajaki
Miejsce idealne na zamieszkanie tu na stałe, lub „na sezon”, jak również do prowadzenia agroturystyki – działka znajduje się na terenach dawnej stacji klimatyczno-leśnej Inowłódz, do której przed I Wojną światową przyjeżdżali m. in. Tuwim, Rubinstein.

Cisza, spokój z bardzo dobrym dojazdem do infrastruktury usługowo – handlowej: odległość od Inowlodza (sklepy, przychodnia, apteka, bank, szkoła podstawowa) – 1,5 km, Spały – 8 km, Tomaszowa Mazowieckiego – 12 km, Warszawa – 120 km.

Wokół piękne tereny rekreacyjne – idealne na spacery, oraz na uprawiania czynnego wypoczynku (rowery, spływy kajakowe rzeką Pilicą) w otoczeniu Spalskiego Parku Krajobrazowego.

W odległości ok 2 km znajduje się kompleks sportowo-rekreacyjny w Inowłodzu i tylko 8 km do Spały – Centrum turystycznego regionu (z Ośrodkiem przygotowań olimpijskich).

Działka posiada WZ:
– można na niej postawić 4 domy jednorodzinne wolnostojące,
– maksymalna powierzchnia zabudowy – 15% powierzchni działki
– nieprzekraczalna linia zabudowy – 6m od linii rozgraniczającej pas drogi wewnętrznej
– energia elektryczna – z projektowanego przyłącza do sieci energetycznej
– służebnością na działkach drogi wewnętrznej (nr ewid. 111/3 i 165), co gwarantuje dostęp do drogi publicznej.

Kształt działki nieregularny (szerokość od frontu 115 m, głębokość 24 m).

Istnieje również możliwość kupna sąsiednich działek budowlanych.

Ze względu na piękne otoczenie i walory przyrody, oraz popularność spływów kajakowych rzeką Pilicą – tereny chętnie są odwiedzane przez turystów, a w w pobliżu znajdują się liczne gospodarstwa agroturystyczne.

Cena zawiera 23% VAT – Kupujący nie płaci przy zakupie PCC.

Bardzo polecam i zapraszam!

Zapytaj o nieruchomość

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.