fbpx

Na wzgórzu, blisko Pilicy

172 425 PLN 55 PLN m²
  • Powierzchnia 3 135 m²
  • Ogrodzenie: brak
  • Droga: polna

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Agencji ponosi Sprzedający.

Na sprzedaż działka o pow. 3 135 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały, niedaleko rzeki Pilicy. Działka w kształcie litery L (od frontu 25 m, głębokość 98 m).
Miejsce idealne na zamieszkanie tu na stałe, lub „na sezon” – działka znajduje się na terenach dawnej stacji klimatyczno-leśnej Inowłódz, do której przed I Wojną światową przyjeżdżali m. in. Tuwim, Rubinstein. Działka znajduje się ok. 500m od miejsca na Pilicy, gdzie wodowane są kajaki.

Istnieje możliwość wystąpienia o Warunki Zabudowy kilku domów jednorodzinnych wolnostojących. Uzyskano już WZ dla jednej z sąsiednich działek o nr 111/5. Energia elektryczna – z projektowanego przyłącza do sieci energetycznej. Kupno działki wiąże się ze służebnością na działkach drogi wewnętrznej (nr ewid. 111/3 i 165), co gwarantuje dostęp do drogi publicznej.

Zainteresowani większą inwestycją mogą zakupić także sąsiednie działki budowlane.

Cisza, spokój z bardzo dobrym dojazdem do infrastruktury usługowo – handlowej: odległość od Inowlodza (sklepy, przychodnia, apteka, bank, szkoła podstawowa) – 1,5 km, Spały – 8 km, Tomaszowa Mazowieckiego – 12 km, Warszawy – 120 km

Wokół piękne tereny rekreacyjne – idealne na spacery, oraz na uprawiania czynnego wypoczynku (rowery, spływy kajakowe rzeką Pilicą) w otoczeniu Spalskiego Parku Krajobrazowego.

W odległości ok 2 km znajduje się kompleks sportowo-rekreacyjny w Inowłodzu i tylko 8 km do Spały – Centrum turystycznego regionu (z Ośrodkiem przygotowań olimpijskich).

Istnieje również możliwość kupna sąsiednich działek budowlanych.

Ze względu na piękne otoczenie i walory przyrody, oraz popularność spływów kajakowych rzeką Pilicą – tereny chętnie są odwiedzane przez turystów, a w w pobliżu znajdują się liczne gospodarstwa agroturystyczne.

Bardzo polecam i zapraszam!

Zapytaj o nieruchomość

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.