fbpx

Działka budowlana niedaleko Jeziora Narie

580 000 PLN 39 PLN m²
  • Powierzchnia 15 058 m²
  • Ogrodzenie: brak
  • Droga: polna
Duża działka zlokalizowana nieopodal Jeziora Narie, na półwyspie kretowińskim. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy w odległości ok. 400 m od linii brzegowej. Nieliczne sąsiadujące posesje wykorzystywane są w celach letniskowo-rekreacyjnych. Działka o zróżnicowanym ukształtowaniu ma kształt trapezu, jest częściowo zalesiona i znajduje się na niej niewielki staw. Dostęp do nieruchomości zapewnia droga gminna. Sieci elektroenergetyczna, wodociągowa oraz kanalizacyjna biegną wzdłuż granicy działki. Jezioro Narie ma powierzchnię ok. 1250 ha i obowiązuje na nim strefa ciszy. Kretowiny to niewielka wieś tętniąca życiem w sezonie turystycznym, zapewniająca wówczas bazę noclegową i gastronomiczną.
Bardzo dobry dojazd z Warszawy – 240 km, z czego 220 km trasą S7. Odległość do stacji PKP w Żabim Rogu to ok. 2 km, do Ostródy 25 km, Olsztyna 45 km, Gdańska 120 km.
Dziękujemy, że zapoznaliście się Państwo z ofertą. W przypadku zainteresowania oglądaniem prosimy o kontakt – postaramy się w ciągu 48h od zgłoszenia zorganizować prezentację. Dane podane posiadamy wg udostępnionych informacji przez Właścicieli. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapytaj o nieruchomość

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.