Działka budowlana na Wzgórzach Dylewskich

780 000 PLN 13 PLN m²
  • Powierzchnia 59 828 m²
  • Gaz: Tak
  • Woda: Tak
  • Kanalizacja: Tak
  • Ogrodzenie: mieszane
  • Droga: polna
Rozległa nieruchomość położona w absolutnie wyjątkowym miejscu, krainie ciszy i spokoju. Dla działki wydane zostały warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego. Częściowo zalesiony teren opada początkowo łagodnie, a później dość stromo tworząc urokliwy, śródleśny jar. Ukształtowanie terenu zapewnia tym samym dużo prywatności i daje liczne możliwości jego wykorzystania. Najbliższe okolice są idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku – spacerów, wycieczek pieszych i rowerowych. W odległości około kilometra znajduje się znany Hotel Spa Dr Ireny Eris. W drodze dojazdowej do nieruchomości przeprowadzona jest sieć gazowa, przyłącze wodno-kanalizacyjne zlokalizowane jest z kolei na sąsiedniej posesji. Wzgórza Dylewskie to urokliwe, pokryte bujnymi lasami mieszanymi wzniesienia morenowe leżące w północno-wschodniej części Pojezierza Chełmińsko-Dobrzyńskiego Najwyższym wzniesieniem jest Dylewska Góra o wysokości 312 m n.p.m. Teren ten charakteryzuje się unikalnym mikroklimatem i niezwykle wysoką czystością powietrza.
Bardzo dobry dojazd z Warszawy – 210 km, z czego 180 km trasą S7. Odległość do Gdańska to 150 km, do Olsztyna 60 km.

Dziękujemy, że zapoznaliście się Państwo z ofertą. W przypadku zainteresowania oglądaniem prosimy o kontakt – postaramy się w ciągu 48h od zgłoszenia zorganizować prezentację. Dane podane posiadamy wg udostępnionych informacji przez Właścicieli. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapytaj o nieruchomość

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.