fbpx

Spokój, Cisza, Jezioro i Las. Budowlana MPZP

4 000 000 PLN 108 PLN m²
  • Powierzchnia 37 100 m²
  • Internet: Tak
  • Woda: Tak
  • Prąd: Tak
  • Ogrodzenie: siatka
  • Droga: utwardzona gruntowa

Na sprzedaż działka w bardzo pięknej i spokojnej okolicy, tuż obok lasu państwowego.

Na terenie działki obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Tereny oznaczone symbolem „MNu” to tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o niskiej intensywności przeznaczone do użytkowania istniejącej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z możliwością modernizacji i adaptacji oraz realizacji nowej zabudowy:

Na działce znajduje się staw z naturalną wodą gruntową. Do głównej drogi – ul. Rozwojowej jest dojazd a druga strona działki graniczy z planowaną drogą – ul. Sosnową. Teren oświetlony, ogrodzony, na działce doprowadzony jest prąd i siłą, dostępna woda z wodociągu.

Przedmiotowa nieruchomość położona w pobliżu drogi krajowej nr 50 stanowiąca obwodnicę Warszawy dla pojazdów ciężarowych Sochaczew – Grójec – Mińsk Mazowiecki, trasa nr 17 Warszawa – Lublin, hotel TIREST. W pobliżu znajduje się lokalne centrum handlowe PARTNER. Przedmiotowe działki graniczą od strony południowo-zachodniej z Domem Opieki I Centrum Rehabilitacyjnym “Obok Lasu”, od strony wschodniej z rozległym obszarem leśnym, od strony zachodniej malownicze łąki i pola. Dalszym sąsiedztwie znajdują się nieruchomości gospodarskie, luźna zabudowa mieszkaniowa, magazynowa, tereny zalesione, łąki. Bardzo dobry dojazd do Mińska Mazowieckiego – 6 km i do Centrum Warszawy – ok. 50 km.
Obszar całej nieruchomości – 3,7100 ha. Cały teren został podniesiony i utwardzony

Warunki zabudowy i zagospodarowania terenu oraz zasady ochrony i kształtowania ładu przestrzennego:

A) maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy: 0,8,
B) minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej: 50%,
C) maksymalna wysokość zabudowy: 12 m i nie więcej niż 3 kondygnacje.

Zapytaj o nieruchomość

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.