Biuro w kamienicy przy ul. Nowogrodzkiej 44

3 200 000 PLN 23 246 PLN m²
  • Powierzchnia 138 m²
  • Piętro 2
  • Rok bud. 1908
  • Balkon: 1
NOWOGRODZKA 44

Absolutnie wyjątkowy, ekskluzywny apartament w historycznej kamienicy, w samym sercu miasta, który wygrał w konkursie Paris Design Awards 2019 w kategorii „Interior Design Renovation” oraz w konkursie European Property Awards 2019/2020 w kategorii „Interior design apartament Poland”

http://moodworks.pl/apartament-kolekcjonera/

| PONADCZASOWY DESIGN | DOSKONAŁA INWESTYCJA | CENTRUM MIASTA

APARTAMENT Z PRZEZNACZENIEM NA CELE BIUROWE

Wysokie i przestronne mieszkanie Kwintesencja elegancji, luksusu. Mieszkanie posiada drewniane okna, piękne parkiety, oryginalne sztukaterie i piece kaflowe. Przestrzeń mieszkalna stworzona z najwyższą dbałością o jakość i detal, z niezwykłym wyczuciem, smakiem.

Apartament został zaprojektowany przez cenionego architekta i wykończony przy użyciu niezwykle luksusowych materiałów. Parkiet pałacowy (dąb, jesion, mahoń), włoskie oświetlenie, meble wiodących, włoskich projektantów, kamienne blaty i łazienki wykończone granitem, to tylko niektóre z wielu atutów apartamentów. Wysokie na ponad 3,8 m wnętrze daje niesamowite poczucie przestrzeni i komfortu.
Na powierzchni 140 m kw. znajdziemy przestronny salon, kuchnię z jadalnią, pokój kominkowy, 3 sypialni, 3 łazienki oraz garderobę.

BUDYNEK

Kamienica Frenkentala. Znana warszawiakom kamienica, została oddana do użytku pod koniec 1904 roku i jest wpisana do rejestru zabytków. Swoją sławę zawdzięcza połączeniu piwnic z siecią kanałów i tuneli, które w czasie powstania Warszawskiego były wykorzystywane przez Powstańców i AK.

LOKALIZACJA

Ulica Nowogrodzka to jedna z najbardziej znanych i cenionych lokalizacji w stolicy. Jednolity charakter zabudowy, bliskość kawiarni, restauracji oraz świetny punkt komunikacyjny. Okolica zapewnia łatwy dostęp do większości usług i pozwala cieszyć się tętniącym życiem miasta. Bezpośrednie sąsiedztwo Traktu Królewskiego, placu Trzech Krzyży czy parków Na Skarpie czynią lokalizację niezwykle prestiżową.

OKOLICA

Nowogrodzka44 położona jest w centrum Warszawy, nieopodal Dworca Centralnego, Pałacu Kultury i Nauki oraz stacji metra Centrum.
Po obu stronach ulicy znajdują się parkingi miejskie oraz prywatne przestrzenie parkingowe.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Zapytaj o nieruchomość

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.