fbpx

Restauracja, dom weselny, szkolenia, produkcja

4 900 000 PLN 5 556 PLN m²
  • Powierzchnia 882 m²
  • Piętro 1
  • Rok bud. 2008
  • Umeblowanie: Może
  • Parking: 15
  • Stan: bardzo dobry

Na sprzedaż piękny budynek restauracyjno-szkoleniowo-handlowy z dużym parkingiem dla gości, położony przy głównej ulicy w Konstancinie Jeziornej – ul. Warszawskiej, 200m od Starej Papierni, 1km od parku Zdrojowego.
Obiekt jest przeznaczony na działalność gastronomiczną, rozszerzoną o funkcje klubu dla celów szkoleniowych, imprez okolicznościowych i spotkań. Został on zbudowany i wykończony z najwyższej jakości materiałów budowlanych. W roku 2022 przeszedł gruntowne odświeżenie.

Obiekt składa się z 2 kondygnacji naziemnych – parteru i użytkowego poddasza, oraz podpiwniczenia, w którym zlokalizowano pokój bilardowo – klubowy/biurowy i sanitariaty dla gości (sanitariaty dla gości znajdują się na każdej kondygnacji budynku), pomieszczenia techniczne, magazyny, część zaplecza kuchennego z częścią socjalną dla pracowników, oraz

Obok części głównej budynku znajduje się część pomocnicza – parterowy budynek bez podpiwniczenia idealna na sklepik-galerię z zapleczem magazynowym, a w poddaszu – mieszkanie.

Przed budynkiem – uroczy ogród.
Powierzchnia całkowita budynku – 882m2, powierzchnia użytkowa 668m2 (w tym część główna – 608m2, część pomocnicza -60m2.

Istnieje możliwość rozbudowy budynku – działka, na której został zbudowany obiekt (1446m2), wg MPZP, leży na obszarze oznaczonym jako 11U (teren zabudowy usługowej i usługowo handlowej komercyjnej). Na terenach tych dopuszcza się funkcje mieszkaniową na terenach wyższych niż parter. Dla zabudowy i zagospodarowania przyjmuje się max 3 kondygnacje naziemne, w tym poddasze użytkowe- max wysokość zabudowy 14m.

Działka, na części której mieści się parking (379m2) w MPZP ma oznaczenie 13MN (teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej). Wg MPZP dopuszcza się na niej funkcję nieuciążliwych usług towarzyszących i usług o charakterze świadczeń osób fizycznych i osób prawnych

Budynek ma kategorię ZL1 – (użyteczności publicznej z możliwością przebywania jednorazowego ponad 50 ludzi).

Na terenie nieruchomości, obok budynku znajduje się duży parking.
Do ceny należy doliczyć 23% VAT

Nieruchomość o ogromnym potencjale!
Zapraszam na prezentację!

Zapytaj o nieruchomość

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.