Hotel w Mikołajkach

Hotel/Pensjonat na sprzedaż
5 900 000 PLN, Pow. 1 177 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
1 177 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
23
Lokalizacja:
Mikołajki , Mrągowska
Rok budowy:
2011
Numer oferty:
REM685723
Powierzchnia działki:
11 617 m2
Cena za m2:
5012.74 PLN
Wysokodochodowa nieruchomość położona w Mikołajkach, żeglarskiej stolicy Polski, która jest niewątpliwie jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości turystycznych naszego kraju. W budynku głównym znajdują się 23 komfortowe pokoje z łazienkami zapewniające miejsca dla 60 gości. Pokoje rozmieszczone są na dwóch kondygnacjach, z kolei trzecia obejmuje przestronną salę restauracyjno-barową połączoną z wyjściem na taras. Na tym poziomie znajduje się również w pełni wyposażone, profesjonalne zaplecze kuchenne oraz pomieszczenia gospodarczo-magazynowe. Wszystkie piętra łączy cichobieżna winda. W przylegającym do budynku głównego pawilonie spa mieszczą się sauna, jacuzzi, strefa fitness oraz sala zabaw dla dzieci. Budynki otoczone są starannie utrzymanymi terenami zielonymi a przed hotelem znajduje się duży parking.

Rozległa niezabudowana część nieruchomości stwarza kolejne możliwość inwestycyjne, ponieważ w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego położona jest w przeważającej części na terenie zabudowy usług turystycznych.

Od centrum Mikołajek i portu jachtowego hotel dzieli kilkuminutowy spacer, w pobliżu znajduje się również park wodny.

Dziękujemy, że zapoznaliście się Państwo z ofertą. W przypadku zainteresowania oglądaniem prosimy o kontakt - postaramy się w ciągu 48h od zgłoszenia zorganizować prezentację. Dane podane posiadamy wg udostępnionych informacji przez Właścicieli. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail