2 obiekty - hotel i pensjonat w Mikołajkach

Hotel/Pensjonat na sprzedaż
7 140 000 PLN, Pow. 1 460 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
1 460 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
30
Lokalizacja:
Mikołajki , Mrągowska
Rok budowy:
2011
Numer oferty:
REM104666
Powierzchnia działki:
12 426 m2
Cena za m2:
4890.41 PLN
Dwa wysokodochodowe obiekty turystyczne położone w Mikołajkach, żeglarskiej stolicy Polski, która jest jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości turystycznych naszego kraju. Hotel i pensjonat usytuowane są w odległości kilkuset metrów od siebie i stanowią bardzo dobrze uzupełniającą się całość.

1. Hotel
W budynku głównym znajdują się 23 komfortowe pokoje z łazienkami zapewniające miejsca dla 60 gości. Pokoje rozmieszczone są na dwóch kondygnacjach, z kolei trzecia obejmuje przestronną salę restauracyjno-barową połączoną z wyjściem na taras. Na tym poziomie znajduje się również w pełni wyposażone, profesjonalne zaplecze kuchenne oraz pomieszczenia gospodarczo-magazynowe. Wszystkie piętra łączy cichobieżna winda. W przylegającym do budynku głównego pawilonie spa mieszczą się sauna, jacuzzi, strefa fitness oraz sala zabaw dla dzieci. Budynki otoczone są starannie utrzymanymi terenami zielonymi a przed hotelem znajduje się duży parking.

Rozległa niezabudowana część nieruchomości stwarza kolejne możliwość inwestycyjne, ponieważ w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego położona jest w przeważającej części na terenie zabudowy usług turystycznych.

2. Pensjonat
W budynku znajduje się 7 pokoi z łazienkami zapewniających miejsca 20 gościom. Na parterze oprócz 3 pokoi usytuowana jest przestronna jadalnia połączona z przeszkoloną werandą, kuchnia oraz hall z recepcją. Kolejne 4 pokoje urządzone są na piętrze. W przyziemiu budynku, którego okna wychodzą na ogród, znajduje się komfortowe mieszkanie oraz pomieszczenia gospodarcze. Na posesji znajduje się ponadto 7 miejsc parkingowych, wiata grillowa oraz garaż.

Od centrum Mikołajek i portu jachtowego obiekty dzieli kilkuminutowy spacer, w pobliżu znajduje się również park wodny.

Dziękujemy, że zapoznaliście się Państwo z ofertą. W przypadku zainteresowania oglądaniem prosimy o kontakt - postaramy się w ciągu 48h od zgłoszenia zorganizować prezentację. Dane podane posiadamy wg udostępnionych informacji przez Właścicieli. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail