fbpx
RE/MAX Capital Warszawa, Wilanów

O nas i naszych usługach

45 lat na rynku 120 krajów

Jak wybrać zaufanego
Doradcę ds. Nieruchomości?

Jak wybrać zaufanego Doradcę ds.Nieruchomości?

Założę się, że w jednym jesteśmy podobni – lubimy wybrać sprawdzone rozwiązanie.

Działamy w 110 krajach na świecie. Posiadamy sieć 120.000 wyszkolonych i współpracujących agentów Mamy największą liczbę potencjalnych kupców lub najemców. Oferujemy zakres usług znacznie wykraczający poza standardowe działania biur nieruchomości. Nasi Agenci posiadają także uprawnienia architektoniczno-budowlane, umiejętności zarządzania budowami inwestycyjnymi, komercjalizacją obiektów komercyjnych, a także podnoszenia wartości nieruchomości. Zawsze prezentujemy oferty innymi biurom nieruchomości

Obsługujemy ilość nieruchomości adekwatną do możliwości czasowych Agentów. Uzyskaliśmy refferencje z wielu kilkudziesięciomilionowych transakcji. Zamknęliśmy kontrakty premium, komercyjne oraz terenów inwestycyjnych. Gwarantujemy pewność inwestycji dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Kompetentną, otwartą i kulturalną komunikację opartą na partnerskich relacjach. Doceniane przez Klientów z całego świata skrojone na miarę rozwiązania, maksymalnie wykorzystujące potencjał lokalnego rynku nieruchomości.

Dlatego posiadamy wyłączność na korzystanie z hasła

„Nikt na świecie nie sprzedaje więcej nieruchomości niż RE/MAX”.

Kiedy będzie dobry moment, abyś zacząć działać razem z Nami?

Czy jesteś otwarty na nasze zasady działania z jasnymi regułami współpracy z biurem nieruchomości?

Na wynagrodzenie za efekt przewyższający oczekiwania? Największą na świecie markę? Wypracowane najwyższe międzynarodowe standardy? Nowoczesną firmę i wyszkolonych agentów, nadążających za zachodzącymi na rynku zmianami? Rzeczowy system komunikacji i wysoką etykę biznesową? Prawdziwe negocjacje zamiast iluzorycznych mediacji dwustronnych? Jawność oferty i uzyskanie realnej maksymalnej ceny sprzedaży lub najmu?

Co wiesz o naszych rozwiązaniach?

Monitorujemy lokalne ceny transakcyjne. Ustawiamy strategię sprzedaży. Negocjujemy dla Klientów najwyższe stawki sprzedaży zbliżone do ceny ofertowej. Posiadamy wysoki wskaźnik 95 % skuteczność sprzedaży przyjętych ofert.

Sprawdź zakres oferowanych usług

REMAX Warszawa

Sesje zdjęciowe
nieruchomości

Pprofesjonalna sesja wykonana przez fotografa zaprezentuje potencjał nieruchomości oraz jej atuty, które zachęcą kupujących do zapoznania się z ofertą. Agent działający na konkretnym rynku lokalnym zna najbardziej poszukiwane rozwiązania i potrafi ukierunkować fotografa na wyeksponowanie cech, które w kilka sekund pomogą Kupującym podjąć decyzję o wyborze Twojej nieruchomości do odwiedzin jej, a następnie zakupu.

RE/MAX Warszawa

Przygotowanie
planu nieruchomości

Pozwala kupującemu ocenić potencjał powierzchni do zmian. Przyspiesza jego proces decyzyjny. Wiele nieruchomości zmieniło całkowicie rozkład po zakupie. Wiele ofert prezentujemy w kilku wersjach na potrzeby całkowicie innej grupy docelowej.

REMAX Warszawa

Promocja
w Social Mediach

Dobrze dobrane media społecznościowe gwarantują olbrzymi zasięg naszej oferty i dotarcie do kolejnej grupy zainteresowanych. Każde pokolenie w inny sposób szuka ofert. Jesteśmy otwarci na nowości i budowanie pozycji twojej nieruchomości w innych kanałach informacyjnych.

RE/MAX Warszawa

Promocja
w portalach internetowych

Jedno z narzędzi sprzedażowych. Doświadczeni agenci dokonują wyboru spośród około 40 dostępnych portali zajmujących się wyłącznie nieruchomościami tak, aby efektywnie wykorzystać je do promocji konkretnej oferty, kierując się jej unikatowością. Wybór determinuje pożądana grupa odbiorców. 

RE/MAX Warszawa

Home Staging

Wysoce skuteczne narzędzie wspierające sprzedaż nieruchomości, po które sięgamy dla podniesienia wizualnej atrakcyjności oferowanego lokalu. W wielu przypadkach możesz liczyć na skrócenie czasu oczekiwania na kupca nawet o 40%.

REMAX Warszawa

Wizualizacja

Realizowane w przypadku obiektów niedokończonych, w fazie przed remontem lub posiadających elementy wizualne, które utrudniają sprzedaż. Przedstawiamy, jak mogłaby wyglądać przyszła metamorfoza obiektu lub pomieszczeń. 

RE/MAX Warszawa

Zdjęcia obiektu
z drona

Przy ograniczonej ilości czasu Kupujący często odrzucają oferty nie mając czasu do nich dojechać. Pokazując otoczenie wzmacniamy ofertę, docieramy do jej atutów nie dostępnych z pozycji oglądnaia zdjęć samej nieruchomości. Sąsiedztwo, okolica ładnych domów, terenów leśnych czy parkowych podwyższa zainteresowanie Kupujących. 

REMAX Warszawa

Analiza Miejscowych Planów Zagospodarowania Terenu

Analiza tego dokumentu pozwala wytyczyć dodatkowe atuty nieruchomości i dookreślić grupy docelowe Kupujących, często pomijane przez Agentów. Nasi architekci potrafią wydobyć z planów elementy podwyższające wartość nieruchomości i podpowiedzieć Kupującym dodatkowe rozwiązania korzystne, aby zainteresowali się Państwa ofertą sprzedaży.

Wykonanie wirtualnej ścieżki spacerowej

Bardzo przydatna forma dotarcia do kupujących. którzy poszukują nieruchomości z dala od obecnego miejsca zamieszkania, gdy wizyta w lokalu nie jest możliwa. Dzięki takiej wycieczce zainteresowany kupnem może podjąć wstępną decyzję już na tym etapie, bez wychodzenia z domu.

RE/MAX Warszawa

Drzwi otwarte
nieruchomości

Sprawdzone od lat na zachodzie i bardzo skuteczna forma promocji, co skłania kupujących do szybszej decyzji o złożeniu swojej oferty. Niejednokrotnie podczas drzwi otwartych wpływa kilka ofert, co zapewnia szybkie sfinalizowanie transakcji w wyższej cenie niż wyjściowa.

REMAX Warszawa

Reklama Google Ads

Promocja, która podbija naszą ofertę w wynikach wyszukiwania czyniąc ją doskonale widoczną dla poszukującego klienta. Daje to dużą szansę, że klient kliknie właśnie link prowadzący do Twojej oferty. My zaś zajmiemy się tym, by link ten wyświetlił się właściwej osobie, która jest prawdziwie zainteresowana kupnem.

RE/MAX Warszawa

Finansowanie-
nieruchomości

To często jeden z największych problemów związanych z jej kupnem. Bardzo często ograniczają zawiłości procesu kredytowego, ich dostępność, jak i szereg wymagań formalno-prawnych. Nie tylko ogranicza to możliwości kupna, ale też znacznie wydłuża proces zakupu nieruchomości.

REMAX Warszawa

Remonty

Poszukiwane przez Sprzedających jak i planujących zakup rozwiązanie. Standard wykończenia nieruchomości – obok lokalizacji i metrażu – jeden z najważniejszych czynników wpływających na decyzję o zakupie konkretnego domu lub mieszkania. W większości przypadków, by szybko i korzystnie finansowo sprzedać nieruchomość, konieczny jest jej kompleksowy remont. Jest to działanie wysoce pożądane także dla sprzedających, gdyż znacznie zwiększa to cenę sprzedaży, a bezpośredni zysk znacznie przekracza wartość inwestycji. Warto jednak zainwestować nie tylko w powierzchowny remont jedynie przykrywający małe niedociągnięcia, ale w kompleksową renowację nieruchomości, która znacznie zwiększy jej wartość. Oferujemy kompleksowe usługi remontowe, począwszy od przebudowy i modernizacji instalacji, a skończywszy na lekkich pracach wykończeniowych. 

Nie wiem, czy ciebie zainteresuje, ale dodatkowo zapewniamy nie tylko kompleksową obsługę kupna i sprzedaży nieruchomości ale oferujemy inne usługi

due dilligence nieruchomości,  ocenę czynników wpływających na wartość nabywanej lub zbywanej nieruchomości, analizę opłacalności zakupu nieruchomości, inspekcję stanu technicznego nieruchomości, ocenę kosztów utrzymania budynku, wyszukanie określonej nieruchomości, ocenę stanu formalno-prawnego nieruchomości, analizę rynkową dla konkretnej nieruchomości i opinię dotyczącą jej zagospodarowania, a także zastępstwo w postępowaniu przed urzędami.

Co wiesz o zaletach umów ekskluzywnych?

Posiada dostęp do największej bazy Klientów kupujących i najemców. Otwiera dostęp do 350 biur w Warszawie i Polsce oraz 8500 biur na świecie. Zapewnia eksport oferty z Polski na stronę MLS WSPON i RE/MAX Global odwiedzaną przez miliony użytkowników. W czasie do 48h oferta trafia na emaila do 2500 agentów w Polsce mających gotowych Klientów kupujących. Przez organizację dni otwartych uzyskuje ceny wyższe niż ofertowe. Posiada budżet na szeroko zakrojone kampanie promocyjne. Minimalizuje Twoje zaangażowanie czasowe. Gwarantuje zachowanie prywatności Tobie i Twojej rodzinie – nie musisz być obecny na prezentacji. Agent opiekuje się ofertą aż do wydania formalnie nieruchomości protokołem zdawczo-odbiorczym. Obejmuje profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Daje rzetelne rozeznanie na temat rynku nieruchomości w okolicy i konkurencyjnych ofert. Agent posiada dodatkowo dostęp do ofert off market. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia marketingowe.

Kiedy będzie dobry moment, abyś zlecił sprzedaż lub wynajem swoich nieruchomości Agentom z naszego Zespołu? 

Nasze Zespół tworzą ludzie mający doświadczenie w realizacjach w zakresie budowy oraz komercjalizacji obiektów komercyjnych i mieszkalnych dla Jones Lang LaSalle jako Senior Project Manager – techniczne due-diligence dla: Mayland Real Estate Sp.z o.o.,Adgar Poland Sp.k., LHI Leasing Polska Sp. z o.o., ROCKSPRING, CIECH Service Sp. z o.o.,Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o, Key Financials, Heitman Financial Sp. z o.o., Budizol Sp. z o.o. Property S.K.ABPTO Pluton Sp. z o.o., VALAD /Aviva Investors & Deutsche Pfandbriefbank, Alfa Associates oraz fit-out project management dla: Lockheed Martin Global Inc. S.A., The Boston Consulting Group Sp. z o.o., Schering Plough Sp. z o.o., Wyborowa SA., Thomson Technicolor Poland Sp. z o.o, COI, własne biura JonesLang LaSalle Warsaw Offices, Stanley Black & Decker Inc, HBO Sp. z o.o. Project, BULL/AMG.net., WNS Polska, Autodesk Sp. Z o.o., Adidas Poland Sp. z o.o., Deloitte. Dodatkowo dla Euromost Polska – jako Project Manager – project management dla Grupo Lar Real Estate 30 500 m2 PUM Residential Houses, Nowe Bielany w Warszawie Komercyjne dla TESCO Polska – Value Manager / Project Leader budowa sieci sklepów o pow. 1 000 – 10 000 m2. Jako Architect – projekty komercyjne biur i zakładów przemysłowych, projekty wnętrz apartamentów i domów w Warszawie, dla POLKOMTEL S.A. (Plus GSM) jako National Site Acquisition Manager – budowa sieci specjalistycznych dużych obiektów dla technologii GSM

Jako Koordynator inwestycji PKN Orlen (sieć stacji w PL, zakup stacji od BP w Niemczech. Nie jest nam obcy monitoring kosztów – IKEA, obwodnice miast.

 

Decyzja zapadła?

Świetnie ! Zadzwoń lub wyślij wiadomość, kiedy zaczynamy.

+ 48 22 119 87 77