fbpx

Dziękujemy za otrzymane od Państwa referencje i dalsze polecenia!

Aleksandra Czartoryska

Miałam okazje współpracować z Panią Iwoną Wieczorek kilka razy. Za każdym razem bardzo profesjonalna i skuteczna w swoich działaniach. Świetna interakcja i współpraca z klientem. Polecam współpracę z Panią Iwoną.

Anita et André GUILLOU

Nous remercions beaucoup Mme Malgorzata KRAWCZYK – Agent Premium Real Estate de la société RE/MAX Capital pour ses services très professionnels et chaleureux qui ont permis la location de nos appartements à Varsovie.
Nous lui sommes extrêmement reconnaissants pour ses services exceptionnels, ainsi que pour son professionnalisme, ses compétences et son efficacité. Nous souhaitons à Mme Malgorzata KRAWCZYK et RE/MAX Capital beaucoup de succès dans leur travail et recommandons avec empressement leurs services dans le domaine de l’immobilier.

Antoni Z.

Serdecznie dziękujemy Panu Jerzemu Sztorc za pomoc przy sprzedaży naszego pensjonatu na Mazurach. Po wielu latach prowadzenia biznesu cieszymy się, że z pomocą takiego profesjonalisty to miejsce trafiło w ręce osoby, która doceni i zadba o nasze Mazury tak, jak my to robiliśmy. Zdecydowanie rekomendujemy REMAX Capital Warszawa Warmia Mazury.

Anna i Krzysztof K.

We would like to thank Mr. Wojciech Wieczorek from REMAX Capital for his professional handling of the sale of our property in Wilanów. We had some experience with a number of brokers, but this was the first time that someone had dealt so thoroughly with the architectural side of the subject, which definitely had an impact on the quickness and financial outcome of the sale of this offer.
We strongly recommend RE/MAX Capital and its co-owner, Mr. Wojciech Wieczorek.

Maria Gieleta 

Kontakt do Pani Magdy Wierzbołowskiej z REMAX Capital otrzymałam od zaufanej osoby, uprzedniej klientki p.Magdy. Wszystkie działania podjęte przez p.Magdę od pierwszej chwili zdjęły ze mnie ciężarwyszukania najemcy, sporządzenia umowy, ustalenia warunków finansowych, zabezpieczenia moich interesów. Oceniłam pracę p.Magdy jako najwyższej klasy profesjonalizm.

Grażyna i Wojciech Jagielscy

Współpracowałam z biurem RE/MAX Capital panem Rafałem Nałęczem dwukrotnie, przy okazji sprzedaży domu oraz wynajmu mieszkania w Warszawie. Pan Rafał w ciągu dwunastu dni znalazł nabywcę dla dużego domu położonego w Zalesiu Górnym (październik 2016), wykazując się nie tylko znajomością rynku i klienta (trafnie wycenił nieruchomość, przygotował dom do prezentacji, oraz przeprowadził profesjonalną sesję zdjęciową), ale również stworzył atmosferę, która zmniejszyła stres związany ze sprzedażą domu rodzinnego. Całkowicie przejął na siebie kontakty z klientami, prezentacje nieruchomości o rozmaitych porach dnia, także w weekend. Dzięki temu, że wiedział, do kogo kierować ofertę (bardzo specyficzną, dom w technologii kanadyjskiej, w stylu dworku, na leśnej działce, z dala od komunikacji), liczba oglądających ograniczyła się do tylko tych osób, które rzeczywiście były przygotowane do kupna. Pan Rafał odsiał również, na moje życzenie, tych potencjalnych nabywców, którzy nie byli klientami „gotówkowymi”. W sposób profesjonalny zajął się stroną prawną, nadzorował kompletowanie dokumentacji w urzędach, towarzyszył nam do biura notarialnego. Równie sprawnie i bezproblemowo, w ciągu tygodnia (marzec 2017) znalazł najemcę mieszkania na Ursynowie (sprawdzając wypłacalność i solidność klientów) i przeprowadził wszelkie formalności związane z umową najmu.
Zarekomendowałam RE/MAX Capital i pana Rafała moim przyjaciołom, którzy skorzystali z jego usług. Przy pomocy pana Rafała przygotowujemy się do sprzedaży domu rodziców.

Piotr Hrycaj

Bardzo wysoko oceniam współprace z Panią Sylwią Kowalską jako agentką ds. pośrednictwa nieruchomości RE/MAX Capital.
Pani Sylwia jest bardzo profesjonalną osobą, która w niedługim czasie przeprowadziła dwie bardzo ważne dla mnie transakcje (sprzedaż mieszkania i wynajem drugiego).
Jak pokazuje moje dotychczasowe doświadczenie jest ona niezwykle skutecznym doradcą bardzo szybko reagując na potrzeby rynku i udzielając fachowej porady odnośnie wartości nieruchomości.
Liczę na dalszą owocną współpracę w przyszłości.

Krystyna i Jakub B.

Rekomendujemy Doradcę ds. Premium Pana Grzegorza Sikorskiego z RE/MAX Capital. Udało nam się w znakomitej cenie i szybko sprzedać penthouse na Żoliborzu. Dzięki temu sfinalizowaliśmy zakup wymarzonego domu. Polecamy!

Marcin A.

(Pani Magdalena Wierzbołowska) Pełen profesjonalizm, pomoc przy pozyskiwaniu niezbędnych dokumentów do przeprowadzenia transakcji, kontrola całego procesu i szybki sukces w postaci sprzedaży mojej nieruchomości. Gorąco Polecam.

Łukasz Włosiak

Pani Sylwia Kowalska pracowała z nami jako pośrednik na rynku nieruchomości w 2019 i 2020 roku w Warszawie i Gdańsku, przy sprzedaży dużego segmentu na przedmieściach (140m2) i mieszkania położonego w centrum (40m2).
Dzięki wysokim umiejętnościom sprzedażowym, zrozumieniu rynku nieruchomości i szerokim zakresie prowadzonych akcji marketingowych, udało się sprzedać obie nieruchomości za satysfakcjonującą nas cenę i w rozsądnym czasie.
Dodatkowo, Pani Sylwia służyła nam radą w zakresie pozycjonowania atutów nieruchomości i sposobu prezentacji oferty.
Zdecydowanie polecam usługi Pani Sylwii jako pośrednika w obrocie nieruchomościami. W razie pytań, pozostaję do dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,

Prof. dr hab. Helena Kubicka-Matusiewicz

Od wielu lat korzystam z usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Pani Iwony Wieczorek i firmy REMAX Capital. Jestem bardzo zadowolona z ich usług i w dalszym ciągu będę współpracowała z tą firmą. Firma ta przeprowadzała wynajem moich mieszkań, a potem sprzedaży. Wywiązywała się w sposób rzetelny i terminowy. Firma REMAX Capital reprezentowana przez Iwonę Wieczorek jest profesjonalna, znająca prawo, uwzględniająca moje oczekiwania oraz pełna życzliwości. W naszych kontaktach nigdy nie zawiodłam się na firmie REMAX Capital.

Z wdzięcznością

Barbara C.

Wielokrotnie współpracowałam z Panią Magdą (Wierzbołowską). Bardzo profesjonalna obsługa! Za każdym razem Pani Magdalena skutecznie i szybko znalazła najemców, załatwiła skomplikowane formalności w tym pomogła załatwić sprawy notarialne. Zawsze życzliwie i z uśmiechem. Polecam serdecznie Panią 

Julita R.

(Pani Magdalena Wierzbołowska) Połączenie profesjonalizmu i zaangażowania, co doprowadziło do szybkiego zamknięcia transakcji. Jakość i zakres wsparcia oraz szybkość działania i skuteczność przerosła moje oczekiwania.

Maria i Stanisław W.

Miło mi zarekomendować Panią Iwonę Wieczorek z REMAX Capital, która sprzedała nasz apartament w Wilanowie. Przygotowany dzień otwarty i standard opracowania oferty przyczynił się do osiągnięcia ceny powyżej naszych oczekiwań! Z całą pewnością to dzięki nowoczesnemu stylowi pracy nie musieliśmy mieć wielu kłopotliwych wycieczek poszukujących, a transakcja została zamknięta w szybkim tempie.

Monika i Vassil Barsacov 

Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Krawczyk z firmy RE/MAX Capital za serdeczną i profesjonalną obsługę zakupu apartamentu na Wilanowie. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wspaniałą obsługę tym bardziej, że markę RE/MAX znamy doskonale już z Austrii.
Transakcja udana, nieruchomość piękna, sympatyczne spotkanie ludzi kochających Bułgarię i jej kulturę wspaniałą niespodzianką dodatkowo radosną.
Pani Małgorzacie Krawczyk i REMAX Capital życzymy wspaniałych dalszych sukcesów i z całego serca rekomendujemy ich usługi pośrednictwa obrocie nieruchomościami.

Pozdrawiamy,

Antoni Cz.

Otrzymałem do Pani Iwony Wieczorek kontakt od zaprzyjaźnionej Agentki z Saskiej Kępy.
Przekazano mi cenne informacje dot. cen kontraktowych i strategii sprzedaży domów w mojej okolicy. Po analizie danych wybraliśmy opcję umowy na wyłączność i oddaliśmy ofertę w ręce licencjonowanej agentki w Wilanowa. Negocjacje z zainteresowanymi stronami rozpoczęły się po tygodniu od wystawienia nieruchomości, a dom znalazł już wybranego kupca po 1,5 miesiąca. Przez cały czas zdobywania dokumentów, ustalania danych dotyczących podatków i przygotowania oferty na sprzedaż byliśmy pod dużym wrażeniem działania Agentki. Nie zdawaliśmy sobie sprawy z zasad i konsekwencji negocjacji, zapisów w umowie przedwstępnej. Dzięki Pani Iwonie Wieczorek każdy nasz ruch był dokładnie przeanalizowany. Serdecznie rekomendujemy współpracę z najlepszym Agentem na Mokotowie!

Z wyrazami szacunku,

Kalina Hoffmann

Moja znajomość z Panem Rafałem rozpoczęła się przy okazji poszukiwania przeze mnie mieszkania.
Po wielu propozycjach zarówno za pośrednictwem różnych biur nieruchomości jak i znajomych, trafiłam w internecie na ofertę Pana Rafała.
Nie będę tu już opisywać szczegółów, ale dzięki uczciwości i, życzliwosci z jaką Pan Rafał potraktowal mnie, a zwłaszcza moje „handlowo-biznesowe” zdolności, dzisiaj mogę się cieszyć z mojego nowego CUDOWNEGO mieszkania.
Krótko mówiąc, nie wykorzystał mojej naiwności, skontaktował z właścicielami, a wszystkie finalne procedury kupna mieszkania były przeprowadzone bardzo sprawnie profesjonalnie i rzetelnie.
Wszystkim polecam współpracę z Panem Rafałem.

 

Grzegorz Urbanowicz

Panie Rafale,
Chciałbym Panu serdecznie podziękować za pomoc w doprowadzeniu do transakcji. Poziom Pana profesjonalizmu oceniam bardzo wysoko.
Można powiedzieć, że przywraca Pan wiarę w to, że w (jak trudnym) zawodzie pośrednika działają prawdziwi profesjonaliści 🙂
Będę Pana polecał wśród swoich znajomych.

Pozdrawiam serdecznie,

Teresa i Tadeusz

Witam!

Szanowny Panie Rafale , w imieniu małżonki i własnym gratuluje Panu skuteczności i profesjonalizmu w wykonaniu przyjętego zlecenia umowy.

Pana praca od pierwszego kontaktu z nami była rzeczowa i dająca wymierne korzyści /pewnie dla obu stron/ oraz oszczędność czasu. Potwierdzamy że jest Pan „Doskonałym Fachowcem w Branży”.

Słowność i punktualność, kultura osobista to jest to co każdy z nas sobie wysoko ceni, dostępność o rożnej porze dnia to cechy Pana osoby. Więcej nie napiszę bo to chyba zbyteczne, już poleciłem znajomym Pana usługi.

Pozdrawiamy, życzymy zdrowia i sukces w pracy.

Dorota Reczek-Mrozińska Michał Mroziński

Szanowny Panie Rafale,

Raz jeszcze dziękując za Pańską nieocenioną pomoc przy sprzedaży naszej działki w Zalesiu Górnym, z przyjemnością rekomendujemy Pańskie pośrednictwo wszystkim, którzy chcieliby z niego skorzystać.

Dzięki Panu udało się uzyskać wszystkie potrzebne dokumenty, co nie było łatwe, przebrnąć przez wszystkie formalności i doprowadzić transakcję do szczęśliwego finału.

Pańskie działania były nie tylko skuteczne, ale też przebiegały w miłej i kulturalnej atmosferze.

Pozdrawiamy serdecznie.

Jakub SMOKU Jastrzębski

Obiecałem kiedyś napisać pewną, w pełni uzasadnioną, laurkę. Niniejszym zatem to czynię.

Rafała znam nie od dzisiaj. Zawsze profesjonalny, zawsze z klasą, zawsze uczciwy. Przez lata wspólnej znajomości zrobiliśmy nie jedną rzecz. W połowie ubiegłego roku powierzyłem mu zadanie znalezienianajemcsw dla naszego mieszkania w Warszawie. Zrobił to tak szybko, ze niemal nie zdążyliśmy posprzątać po poprzednich lokatorach.

Jeżeli więc macie mieszkanie do wynajęcia, szukacie takowego by je nająć, chcecie sprzedać swoje lokum lub je kupić. A może wymienić… śmiało uderzajcie do niego. Rafał to solidna firma i bardzo właścywyczłowiek na właściwym miejscu.

My do Rafała wrócimy jak będzie taka potrzeba :). I Wam polecam również skorzystać.

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.