fbpx

Od RE/MAX Dave’a Linigera do RE/MAX Capital

Niektóre biznesy rozrastają się tak, że już po kilkunastu latach można bez przeszkód nazwać je światowymi potęgami. To stosunkowo nietrudne, jeśli wchodzisz do branży, która cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. Zdarza się jednak, że jeden człowiek jest w stanie odmienić złą renomę konkretnej profesji, tworząc markę, która na zawsze zrewolucjonizuje ten fach. To trudne zadanie udało się Dave`owi Linigerowi – założycielowi RE/MAX.

Nowe spojrzenie na pracę agentów nieruchomości

RE/MAX, czyli Real Estate Maximums powstał w 1973 roku w Denver, Colorado w Stanach Zjednoczonych. W tamtym okresie agenci nieruchomości trafiali zwykle do pracy całkiem przypadkowo i byli słabo wykwalifikowani, co wpływało negatywnie na postrzeganie ich przez społeczeństwo. Dave Liniger postanowił to zmienić – założył agencję, w której zatrudniał wyłącznie pełnoetatowych i doświadczonych pracowników. Zależało mu na tym, aby oferowali wysokiej jakości, profesjonalną obsługę.

Nowe podejście do sprzedaży nieruchomości sprawiło, że firma szybko zaczęła odnosić sukcesy. Dało się zauważyć, że profesjonalni agenci czerpią wzajemnie ze swojej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Byli nie tylko bardziej efektywni, ale również zaczęli zmieniać podejście całego otoczenia do swojego fachu. Mimo wszystko, założyciel nie osiadł na laurach i dbał o ciągły rozwój marki, organizując załodze szkolenia z zakresu sprzedaży nieruchomości oraz marketingu.

Najwięcej sprzedanych nieruchomości na całym świecie

Obecnie, po niemal 50 latach, RE/MAX jest jednym z wyznaczników dla innych agencji nieruchomości, powstających na całym świecie. Rozbudowana sieć działa w 110 krajach i ma pod sobą aż 120 000 profesjonalnych agentów. Wielu z nich, poza ogromną wiedzą z zakresu rynku nieruchomości, ma również uprawnienia architektoniczno-budowlane, umiejętności zarządzania budowami inwestycyjnymi, komercjalizacją obiektów komercyjnych czy podnoszenia wartości nieruchomości. Dzięki ich kompetencjom agencje zajmują się każdym zleceniem kompleksowo, z dbałością o każdy szczegół.

Jak RE/MAX Capital podąża śladami RE/MAX

W RE/MAX Capital staramy się codziennie utrzymywać najwyższe standardy pracy, jakie zostały dla nas wyznaczone przez założyciela RE/MAX. Czujemy dumę, że możemy być częścią najpopularniejszej i największej sieci agencji nieruchomości na świecie. Naszą wiedzę, doświadczenie i umiejętności potwierdzają referencje z wielu kilkudziesięciomilionowych transakcji. Pracujemy z kontraktami premium, komercyjnymi oraz terenów inwestycyjnych. Nasz wskaźnik skuteczności sprzedaży przyjętych ofert wynosi aż 95%!

W naszej ofercie znajdziesz nieruchomości na sprzedaż oraz do wynajęcia. Są to apartamenty oraz posiadłości premium, o najwyższych standardach. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy również ofertę nieruchomości opatrzoną zdjęciami, planem lokalu, wizualizacją czy wirtualną ścieżką spacerową.

Z nami szybko, sprawnie i bezpiecznie sprzedasz lub kupisz nieruchomość. Sprawdź całą ofertę biura RE/MAX Capital i skontaktuj się z nami, żeby omówić wszystkie szczegóły współpracy.