Jerzy Stanisław Sztorc

Jerzy Stanisław Sztorc

Doświadczony eksport w zakresie nieruchomości na Mazurach i Warmi w tym obiektów hotelarskich, zabytkowych i działek inwestycyjnych. Posiadający liczne rekomendacje w zakresie przygotowania do sprzedaży i sprzedaż nieruchomości dużej wartości. 

Licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami Nr licencji: 16009

Dodatkowa specjalizacja - audytu i certyfikacji budynków.

Specjalizuję się w zagadnieniach prawa budowlanego oraz prawa rzeczowego związanego z obrotem i gospodarowaniem nieruchomościami. Jestem również praktykującym audytorem budowlanym zajmującym się badaniem i certyfikacją budynków. Mojego autorstwa jest wiele opinii i opracowań w tej dziedzinie.

Zakup lub sprzedaż nieruchomości wymaga od nabywcy/sprzedającego podejmowania trudnych,wymagających dużej wiedzy decyzji, których konsekwencje będzie odczuwał przez długi czas.  Zwłaszcza w przypadku, gdy obok wydatkowania oszczędności zaciąga długoterminowy kredyt w banku. Trudno sobie zatem wyobrazić, że można dopuścić do sytuacji, w której inwestycja zamiast przynieść uczucie zadowolenia i satysfakcji może nie spełniać oczekiwań, okazać się nietrafioną lub wręcz zawierającą wady. Dlatego tak ważne dla potencjalnego nabywcy/sprzedawcy jest zapewnienie sobie pełnego bezpieczeństwa lub wręcz zastępstwa w poruszaniu się na rynku nieruchomości.
To właśnie bezpieczeństwo - ten właśnie „luksus bezpieczeństwa” pragnę Państwu zaoferować, stawiając do Państwa dyspozycji możliwość skorzystania z mojej wiedzy fachowej, wieloletniego doświadczenia i praktyki.

Due diligence nieruchomości
Dodatkowe usługi związane z badaniem i wartościowaniem budynków - zobacz tu: www.biuroaudyt.pl

Aktualne oferty agenta