Dziekanów Leśny, Łomianki, Baśniowa

1 785 000 PLN 8 925 PLN m²
  • Powierzchnia 200 m²
  • Pow. działki 1 000 m²

Wygodny dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni ok 200m2 na działce 990m2 z garażem dwustanowiskowym w Łomiankach.

Do domu wchodzimy poprzez niewielki wiatrołap (ok 4m2). Następnie znajdujemy się w rozległym, w kształcie kwadratu przedpokoju (ok 15m2) z szafami wnękowymi, z którego przechodzimy do pomieszczeń usytuowanych na parterze jak również poprzez reprezentacyjne schody na piętro.

Na parterze po stronie lewej mamy wydzieloną kuchnię (ok 15m2)z pełnym wyposażeniem w sprzęt AGD oraz przylegającą do kuchni i salonu jadalnię (ok15m2). Reprezentacyjny salon (ok 30m2)znajduje się na wprost od wejścia. Doświetlony jest z trzech stron świata oknami. W salonie znajduje się elegancki kominek.

Na prawo od wejścia do domu ulokowana jest łazienka/toaleta (3m2) z kabiną prysznicową oraz gabinet do pracy (ok8m2). Z boku znajduje się wejście do kotłowni (ok 10m2) gdzie znajduje się m.in pralnia z suszarnią.

Góra domu to pomieszczenia sypialniane z towarzyszącymi im łazienkami. Łącznie mamy 4 pokoje (razem z pokojem dodatkowym opisanym poniżej) oraz dwie łazienki.

Sypialnia rodziców jest duża (ponad 30m2), w kształcie zbliżona do kwadratu. Do sypialni należy prywatna łazienka o powierzchni 16m2 wyposażona m.in. w wannę, dwie umywalki.

Na szczególną uwagę zasługuje sypialnia dla dziecka/dzieci o powierzchni ok 15m2. Z sypialni tej znajduje się przejście do dodatkowego pokoju/pomieszczenia (ok 15m2) z możliwością wykorzystania na pokój do zabaw, czy też rozległą garderobę lub pełnowymiarowy pokój dla drugiego dziecka. Do powyższych pomieszczeń przynależy łazienka z kabiną prysznicową.

Dodatkowy pokój znajdujący się na piętrze posiada powierzchnię ok 13m2 i może służyć jako pokój gościnny lub też sypialnia dla kolejnego dziecka.

Z pomieszczeń dodatkowych mamy również strych ok 10m2.

Dom usytuowany jest na foremnej działce o wymiarach 35m na 28m. Działka/ogród zaprojektowana została z dbałością o szczegóły w koncepcji ogrodu japońskiego. Mamy tu duże drzewa dające cień latem, oczko wodne z kwiatami wodnymi oraz duże rododendrony i inne krzewy/kwiaty. Drzewa osłaniają dom i ogród przed sąsiadami i gwarem miasta.

Lokalizacja domu umożliwia codzienne wyprawy rowerowe do lasu jak również dogodny dojazd do Warszawy. W okolicy domu znajduje się przystanek autobusowy z autobusami dojeżdżającymi bezpośrednio do Warszawy (Metro Młociny) oraz centrum Łomianek. Czas dojazdu do Warszawy ok 20minut. W pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy, basen oraz pełna infrastruktura miejska Łomianek.

Zapytaj o nieruchomość

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.