Działka budowlano-inwestycyjna nad jeziorem

3 300 000 PLN 37 PLN m²
  • Powierzchnia 90 199 m²
  • Prąd: Tak
  • Szambo: Tak
  • Ogrodzenie: mieszane
  • Droga: polna
Rozległa działka położona zaledwie kilkadziesiąt metrów od linii brzegowej jeziora. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje dla części nieruchomości o powierzchni ok. 1,5 ha zabudowę na funkcje mieszkalnictwa jednorodzinnego oraz usług turystycznych takich jak agroturystyka, pensjonaty, domy letniskowe, gastronomia. Zgodnie z zapisami planu ww. część nieruchomość może ulec podziałowi na działki o powierzchni nie mniejszej niż 1800 m². Pozostałą część powierzchni nieruchomości stanowią tereny zielone. Powyższe zapisy MPZP w połączeniu unikalną lokalizacją dają liczne możliwości inwestycyjne, których wspólną cechą będzie uzyskanie pełnej prywatności na łonie przyrody w odległości zaledwie 5 km o centrum Olsztyna. Aktualnie na terenie nieruchomości znajduje się siedlisko w skład którego wchodzą dom mieszkalny oraz trzy budynki gospodarcze.

Dziękujemy, że zapoznaliście się Państwo z ofertą. W przypadku zainteresowania oglądaniem prosimy o kontakt – postaramy się w ciągu 48h od zgłoszenia zorganizować prezentację. Dane podane posiadamy wg udostępnionych informacji przez Właścicieli. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapytaj o nieruchomość

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.