Lokal użytkowy 199 m2 /biuro, kosmetyka/ Białołęka

9 500 PLN 48 PLN m²
  • Powierzchnia 199 m²
  • Piętro 1
  • Parking: 10
  • Stan: bardzo dobry

Przedmiotem oferty najmu jest lokal usługowy o powierzchni 198,99 m2, usytuowany na Białołęce przy ul. Bohaterów 17, w kompleksowym budynku na pierwszym piętrze. W budynku otoczonym z dwóch stron parkingiem mieści się: sieciowy sklep spożywczy, biuro ubezpieczeń, paczkomat, cukiernia. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy, przychodnia, cukiernie oraz pracownia stomatologiczna.

Jako że w przeszłości w danym lokalu prowadzony był duży zakład fryzjersko-kosmetyczny, do dyspozycji jest urządzona łazienka, garderoba oraz kuchnia. Pomieszczenia wyposażone są klimatyzację, umywalki oraz odpływy niezbędne do zainstalowania elementarnych urządzeń fryzjerskich. Ze względu na możliwość usunięcia lub przestawienia wszystkich ścian działowych dany lokal jest przeznaczony do dowolnej aranżacji.

Lokal jest idealny pod każdą działalność usługowo-biurową. Jego funkcja zależy od subiektywnej wizji najemcy, może być przekształcony np. w klinikę medycyny estetycznej, biuro, kancelarię bądź gabinet lekarski.

Usytuowanie budynku blisko stacji PKP Płudy daje więcej możliwości dla osób spoza Warszawy, jak np. Legionowo, Wieliszew, Modlin. Kolejnym atutem jest pobliskie zagęszczenie nowo powstających osiedli mieszkalnych, co w dużej mierze znacznie zwiększa potencjał i bazę klientów dla najemcy.

Najemca ma możliwość instalacji reklamy na elewacji i przeznaczonej do tego powierzchni przed budynkiem.

Atutami danej nieruchomości są:

– łatwy dojazd

– parking

– klimatyzowane pomieszczenia

– bardzo dobry stan wizualno-techniczny lokalu

WARUNKI NAJMU:

– 9 500 PLN netto / m-c

– kaucja: 1-miesięczny czynsz brutto

DODATKOWE OPŁATY:

– ogrzewanie

– wywóz śmieci

– woda i prąd według zużycia

Zapytaj o nieruchomość

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.