Warszawa, Wilanów, Wilanów Powsin

19 999 000 PLN 8 650 PLN m²
  • Powierzchnia 2 312 m²
  • Rok bud. 2005
  • Umeblowanie: Może
  • Parking: 15
  • Stan: bardzo dobry

Na sprzedaż kompleks budynków restauracyjno-hotelowo-konferencyjnych, położony na uboczu, w spokojnej części Konstancina-Jeziornej.
Ze względu na swoje położenie i walory (prywatność i niska zabudowa) – nieruchomość jest idealna rezydencję, na obiekt hotelowo-restauracyjny, VIP-wski dom spokojnej jesieni lub klinikę medyczną (np. medycyny estetycznej).

Kompleks składa się z 4 komfortowo połączonych ze sobą budynków o powierzchni użytkowej 2 312m2, stojących na bardzo ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 6 612m2.
Cały teren jest ogrodzony. Zadbana kilkudziesięcio-letnia roślinność (drzewa, tuje, rododendrony) nadaje poczucie odosobnienia i intymności. Podjazd, miejsca postojowe i dojście do budynków utwardzone kostką granitową.

Na terenie nieruchomości znajduje się 28 pokoi z łazienkami, 4 sale konferencyjne, sale gastronomiczne, basen kryty, piwnicę klubową, oraz zaplecze (pokoje biurowe, kuchnia, zaplecze dla personelu).
Budynki zostały wybudowane w latach 1997-2019.

Według obowiązującego MPZP teren przeznaczony jest pod usługi nieuciążliwe, w tym gastronomiczne i pensjonatowe, przeznaczenie uzupełniające to zabudowa mieszkaniowa właściciela.
Możliwa jest adaptacja istniejącej zabudowy z dopuszczeniem przebudowy i rozbudowy, adaptacja istniejących podziałów, realizacja nowej zabudowy.
Część nieruchomości znajduje się na terenach przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i na terenach zielonych (z zakazem zabudowy),

Bardzo polecam!

Zapytaj o nieruchomość

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.