120 METRÓW PRZESTRZENI I KOMFORTU NA MOKOTOWIE

1 395 000 PLN 11 458 PLN m²
  • Powierzchnia 122 m²
  • Piętro 3
  • Pokoje 3
  • Jasna kuchnia: Tak
  • Umeblowanie: Tak
  • Balkon: 1
  • Parking podziemny: 2
  • Stan: dobry

Komfortowy, 1-poziomowy apartament o powierzchni 121 m2, przeznaczony do własnej aranżacji – wyjątkowa przestrzeń na Mokotowie, idealna do stworzenia wnętrza szytego na Twoją miarę.
Przestrzeń i komfort to główne zalety apartamentu, który obecnie pełni funkcję klimatyzowanego biura, podzielonego lekką konstrukcją na wysokie (2,73 m) i funkcjonalne pomieszczenia – 2 gabinety, widną kuchnię, łazienkę oraz hall połączony z salonem w roli open space’u. Nieograniczony dostęp do światła zapewnia dwustronna ekspozycja okien – zachodnia od strony kuchni/salonu oraz wschodnia od strony gabinetów/sypialni, wzdłuż których usytuowany jest balkon z widokiem na zieleń i spokojną część dzielnicy.
Apartament stwarza nieograniczone możliwości aranżacyjne – jest jak czysta karta, na której możesz bez żadnych przeszkód zaprojektować wnętrze spełniające wszelkie oczekiwania (a także marzenia!). Przygotowana wizualizacja w pełni oddaje potencjał tej nieruchomości, jednak nie jest jedynym wyznacznikiem aranżacyjnym – to, jaką przybierze formę, zależy tylko od Ciebie. Z drugiej strony, jeżeli szukasz komfortowej przestrzeni biurowej w świetnie skomunikowanym miejscu, to również dobrze trafiłaś/eś – by dalej pełnić funkcję biura, apartament wymaga jedynie odświeżenia.
LOKALIZACJA – WSZYSTKO POD RĘKĄ
Kolejną zaletą apartamentu jest jego świetna lokalizacja oraz dwustronny rozkład, który w tym przypadku zapewnia znacznie więcej niż „tylko” dobrze doświetloną przestrzeń. Okna z dwóch stron ukazują dwa różne oblicza Warszawy. Z jednej strony mamy tętniącą życiem ul. Jana III Sobieskiego, na której w zasięgu krótkiego spaceru można znaleźć sklepy, drogerie, cukiernie i restauracje – wszystko to, co gwarantuje komfort życia. Przechodząc na drugą stronę apartamentu, zostawisz gwar ulicy, by wprost z balkonu zobaczyć kojącą zieleń Parku Sieleckiego, a także… wiewiórki skaczące po okolicznych drzewach. Ponadto, do Łazienek Królewskich czy do Parków Morskie Oko dotrzesz niespiesznym krokiem w mniej niż 10 minut. Rodziny z dziećmi, oprócz licznych terenów zielonych, docenią także bliskość placówek oświatowych (przedszkole/licea), a miłośnicy aktywności fizycznej – ścieżkę rowerową, która w jedną stronę prowadzi do Wilanowa/Powsina, a w drugą do centrum lub nad Wisłę, dając niezliczone możliwości weekendowych tras wycieczkowych.
WARTO WIEDZIEĆ
Apartament znajduje się na 3-cim piętrze w 5-piętrowym budynku z windą na terenie ogrodzonym. Dodatkowo dostępne są 2 miejsca garażowe w garażu podziemnym w cenie 40 000 PLN każde, razem 80 000 PLN. Dodatkowo, w planach miasta jest linia tramwajowa, prowadząca do Miasteczka Wilanów z okolic Pola Mokotowskiego, przez ul. Jana III Sobieskiego , która dodatkowo zwiększy atrakcyjność lokalizacji.
Tereny zielone: Park Sielecki (widok z balkonu) – 300 m Park Promenada /Morskie Oko – 600 m Park Łazienki Królewskie – 1 km Stegny(tor łyżwiarski) – 2 km
Placówki oświatowe: Przedszkole nr 275 – 900m Przedszkole Misia Paddingtona – 450m CLXIV Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego – 450m XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha – 500m Warsaw Montessori High School – 500m
Komunikacja: Przystanek autobusowy (nr 116, 130, 166, 172, 195, N31, N81) – pod apartamentem Sadyba Best Mall/Galeria Mokotów – 9 min jazdy samochodem

Zapytaj o nieruchomość

    Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.