• Data dodania: 26.05.2020
Bardzo wysoko oceniam współprace z Panią Sylwią Kowalską jako agentką ds. pośrednictwa nieruchomości RE/MAX Capital.
Pani Sylwia jest bardzo profesjonalną osobą, która w niedługim czasie przeprowadziła dwie bardzo ważne dla mnie transakcje (sprzedaż mieszkania i wynajem drugiego).
Jak pokazuje moje dotychczasowe doświadczenie jest ona niezwykle skutecznym doradcą bardzo szybko reagując na potrzeby rynku i udzielając fachowej porady odnośnie wartości nieruchomości.
Liczę na dalszą owocną współpracę w przyszłości.

Pozdrawiam
Piotr Hrycaj

Więcej
 • Data dodania: 21.05.2020
Pani Sylwia Kowalska pracowała z nami jako pośrednik na rynku nieruchomości w 2019 i 2020 roku w Warszawie i Gdańsku, przy sprzedaży dużego segmentu na przedmieściach (140m2) i mieszkania położonego w centrum (40m2).
Dzięki wysokim umiejętnościom sprzedażowym, zrozumieniu rynku nieruchomości i szerokim zakresie prowadzonych akcji marketingowych, udało się sprzedać obie nieruchomości za satysfakcjonującą nas cenę i w rozsądnym czasie.
Dodatkowo, Pani Sylwia służyła nam radą w zakresie pozycjonowania atutów nieruchomości i sposobu prezentacji oferty.
Zdecydowanie polecam usługi Pani Sylwii jako pośrednika w obrocie nieruchomościami. W razie pytań, pozostaję do dyspozycji.

Więcej
 • Data dodania: 09.04.2020
(Pani Magdalena Wierzbołowska) Pełen profesjonalizm, pomoc przy pozyskiwaniu niezbędnych dokumentów do przeprowadzenia transakcji, kontrola całego procesu i szybki sukces w postaci sprzedaży mojej nieruchomości. Gorąco Polecam.

Marcin A.

Więcej
 • Data dodania: 21.03.2020
(Pani Magdalena Wierzbołowska) Połączenie profesjonalizmu i zaangażowania, co doprowadziło do szybkiego zamknięcia transakcji. Jakość i zakres wsparcia oraz szybkość działania i skuteczność przerosła moje oczekiwania.

Julita R.

Więcej
 • Data dodania: 03.02.2020
Wielokrotnie współpracowałam z Panią Magdą (Wierzbołowską). Bardzo profesjonalna obsługa! Za każdym razem Pani Magdalena skutecznie i szybko znalazła najemców, załatwiła skomplikowane formalności w tym pomogła załatwić sprawy notarialne. Zawsze życzliwie i z uśmiechem. Polecam serdecznie Panią Magdalenę!

Barbara C.

Więcej
 • Data dodania: 01.02.2020
Miałam okazje współpracować z Panią Iwoną Wieczorek kilka razy. Za każdym razem bardzo profesjonalna i skuteczna w swoich działaniach. Świetna interakcja i współpraca z klientem. Polecam współpracę z Panią Iwoną.

Aleksandra Czartoryska

Więcej
 • Data dodania: 20.12.2019
(Pani Magdalena Wierzbołowska) Profesjonalizm, zaangażowanie, entuzjazm. 200% normy. Bardzo dziękuje.

Maciej P.

Więcej
 • Data dodania: 29.11.2019
Kontakt do Pani Magdy Wierzbołowskiej z REMAX Capital otrzymałam od zaufanej osoby, uprzedniej klientki p.Magdy. Wszystkie działania podjęte przez p.Magdę od pierwszej chwili zdjęły ze mnie ciężarwyszukania najemcy, sporządzenia umowy, ustalenia warunków finansowych, zabezpieczenia moich interesów. Oceniłam pracę p.Magdy jako najwyższej klasy profesjonalizm. Maria Gieleta Warszawa

Więcej
 • Data dodania: 29.11.2019
Kontakt do Pani Magdy (Wierzbołowskiej) otrzymałam od zaufanej osoby, uprzedniej klientki p.Magdy. Wszystkie działania podjęte przez p. Magdę od pierwszej chwili zdjęły ze mnie ciężar wyszukania najemcy, sporządzenia umowy, ustalenia warunków finansowych, zabezpieczenia moich interesów. Oceniłam pracę p. Magdy jako najwyższej klasy profesjonalizm.

Maria G.

Więcej
 • Data dodania: 09.10.2019
Pani Magda Wierzbołowska doradziła nam profesjonalnie jak przygotować mieszkanie do wyjęcia. Po przygotowaniu przekazaliśmy jej klucze do mieszkania i wciągu dosłownie paru dni mieszkanie zostało wynajęte. Pani Magda była bardzo pomocna przez cały okres współpracy i odpowiedziała na wszystkie nurtujące nas pytania.

Jerzy P.

Więcej
 • Data dodania: 04.10.2019
Pani Magda (Wierzbołowska) zmieniła moje zdanie o agentach nieruchomości. Jest bardzo miłą osobą, punktualną, szczerą, znającą się na tym co robi i słowną. Super kontakt i podejście do klienta. Polecam współpracę z Panią Magdą!

Ania L.

Więcej
 • Data dodania: 01.09.2019
Pani Magda Wierzbołowska z firmy RE/MAX Capital zajmowała się sprzedażą mojego mieszkania. A była w tym zakresie na tyle skuteczna, że mieszkanie udało się sprzedać zaledwie w przeciągu dwóch tygodni od przygotowania oferty.
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie pani Magdy przełożyło się na mój komfort oraz dużą oszczędność mojego czasu – wszystkim zajęła się pani Magda, a moim jedynym zadaniem były odwiedziny u notariusza w celu podpisania aktu notarialnego.
Zdecydowanie polecam współpracę z panią Magdą Wierzbołowską – agentką nieruchomości firmy RE/MAX Capital.

Więcej
 • Data dodania: 26.08.2019
Zaangażowanie w dobór idealnego najemcy. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim współpracę z Panią Magdaleną (Wierzbołowską).

Patrycja R.

Więcej
 • Data dodania: 15.05.2019
Miło mi zarekomendować Panią Iwonę Wieczorek z REMAX Capital, która sprzedała nasz apartament w Wilanowie. Przygotowany dzień otwarty i standard opracowania oferty przyczynił się do osiągnięcia ceny powyżej naszych oczekiwań! Z całą pewnością to dzięki nowoczesnemu stylowi pracy nie musieliśmy mieć wielu kłopotliwych wycieczek poszukujących, a transakcja została zamknięta w szybkim tempie.

Maria i Stanisław W.

Więcej
 • Data dodania: 03.01.2019
Od wielu lat korzystam z usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Pani Iwony Wieczorek i firmy REMAX Capital. Jestem bardzo zadowolona z ich usług i w dalszym ciągu będę współpracowała z tą firmą. Firma ta przeprowadzała wynajem moich mieszkań, a potem sprzedaży. Wywiązywała się w sposób rzetelny i terminowy. Firma REMAX Capital reprezentowana przez Iwonę Wieczorek jest profesjonalna, znająca prawo, uwzględniająca moje oczekiwania oraz pełna życzliwości. W naszych kontaktach nigdy nie zawio...

Więcej
 • Data dodania: 16.01.2018
Z przyjemnością rekomenduję panią Magdalenę Wierzbołowską jako agenta nieruchomości. To kompetentna, fachowa i rzetelna osoba. Za jej pośrednictwem bardzo szybko znalazłem najemcę. Pani Magdalena wzięła na siebie wszystkie obowiązki związane z wynajmem: prezentowała mieszkanie zainteresowanym ,przygotowała projekt umowy i zorganizowała spotkanie u notariusza. Transakcja przebiegła błyskawicznie.

Adam Ł.

Więcej
 • Data dodania: 16.12.2017
Serdecznie dziękujemy Panu arch. Wojciechowi Wieczorkowi z REMAX Capital za profesjonalne zajęcie się sprzedażą naszej nieruchomości na Wilanowie. Mieliśmy doświadczenie z wieloma pośrednikami, ale pierwszy raz ktoś zajął się tak dokładnie tematem od strony architektonicznej, co zdecydowanie wpłynęło na szybkość i wynik finansowy sprzedaży tej oferty.Zdecydowanie rekomendujemy firmę RE/MAX Capital i jej współwłaściciela Pana Wojciecha Wieczorka. Anna i Krzysztof K.Warszawa

Więcej
 • Data dodania: 17.01.2017
Nous remercions beaucoup Mme Malgorzata KRAWCZYK – Agent Premium Real Estate de la société RE/MAX Capital pour ses services très professionnels et chaleureux qui ont permis la location de nos appartements à Varsovie. Nous lui sommes extrêmement reconnaissants pour ses services exceptionnels, ainsi que pour son professionnalisme, ses compétences et son efficacité. Nous souhaitons à Mme Malgorzata KRAWCZYK et RE/MAX Capital beaucoup de succès dans leur travail et recommandons avec empressement leu...

Więcej
 • Data dodania: 20.12.2016
Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Krawczyk z firmy RE/MAX Capital za serdeczną i profesjonalną obsługę zakupu apartamentu na Wilanowie. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wspaniałą obsługę tym bardziej, że markę RE/MAX znamy doskonale już z Austrii. Transakcja udana, nieruchomość piękna, sympatyczne spotkanie ludzi kochających Bułgarię i jej kulturę wspaniałą niespodzianką dodatkowo radosną. Pani Małgorzacie Krawczyk i REMAX Capital życzymy wspaniałych dalszych sukcesów i z całego serca reko...

Więcej
 • Data dodania: 28.07.2014
Otrzymałem do Pani Iwony Wieczorek kontakt od zaprzyjaźnionej Agentki z Saskiej Kępy.
Przekazano mi cenne informacje dot. cen kontraktowych i strategii sprzedaży domów w mojej okolicy. Po analizie danych wybraliśmy opcję umowy na wyłączność i oddaliśmy ofertę w ręce licencjonowanej agentki w Wilanowa. Negocjacje z zainteresowanymi stronami rozpoczęły się po tygodniu od wystawienia nieruchomości, a dom znalazł już wybranego kupca po 1,5 miesiąca. Przez cały czas zdobywania dokumentów, ustalania danych dotyczących podatków i przygotowania oferty na sprzedaż byliśmy pod dużym wrażeniem działania Agentki.

Więcej
Współpracowałam z biurem RE/MAX Capital panem Rafałem Nałęczem dwukrotnie, przy okazji sprzedaży domu oraz wynajmu mieszkania w Warszawie. Pan Rafał w ciągu dwunastu dni znalazł nabywcę dla dużego domu położonego w Zalesiu Górnym (październik 2016), wykazując się nie tylko znajomością rynku i klienta (trafnie wycenił nieruchomość, przygotował dom do prezentacji, oraz przeprowadził profesjonalną sesję zdjęciową), ale również stworzył atmosferę, która zmniejszyła stres związany ze sprzedażą domu r...

Więcej
Szanowni Państwo,

W imieniu mojej cioci Justyny oraz moim własnym, pragniemy Państwu podziękować za pracę włożoną w przeprowadzenie tej transakcji. Chwilami nie było łatwo, ale Państwa wiedza, doświadczenie i profesjonalizm doprowadziły do szczęśliwego zakończenia. Serdecznie dziękujemy.

Paweł R.

Więcej
Współpraca z Panem Rafałem Nałęczem z firmy REMAX to jedna z lepszych moich decyzji w ostatnim czasie. Absolutny profesjonalizm i zaangażowanie w sprzedaż mojego mieszkania spowodowały, że oferta
utrzymała się na rynku TYLKO trzy miesiące! Jestem bardzo zadowolona z efektów promocji mojego mieszkania wśród zainteresowanych. To działania Pana Rafała spowodowały, że Kupujący tak szybko
zaakceptowali moją ofertę. Pan Rafał to klasa sama w sobie. Bardzo polecam do współpracy przy obrocie nieruchomościami!

Monika B.

Więcej
Witam!
Szanowny Panie Rafale , w imieniu małżonki i własnym gratuluje Panu skuteczności i profesjonalizmu w wykonaniu przyjętego zlecenia umowy.
Pana praca od pierwszego kontaktu z nami była rzeczowa i dająca wymierne korzyści /pewnie dla obu stron/ oraz oszczędność czasu. Potwierdzamy że jest Pan "Doskonałym Fachowcem w Branży".
Słowność i punktualność, kultura osobista to jest to co każdy z nas sobie wysoko ceni, dostępność o rożnej porze dnia to cechy Pana osoby. Więcej nie napiszę bo to chyba zbyteczne, już poleciłem
znajomym Pana usługi.

Więcej
Współpracowałam z panem Rafałem Nałęczem dwukrotnie, przy okazji sprzedaży domu oraz wynajmu mieszkania w Warszawie. Pan Rafał w ciągu dwunastu dni znalazł nabywcę dla dużego domu położonego w
Zalesiu Górnym (październik 2016), wykazując się nie tylko znajomością rynku i klienta (trafnie wycenił nieruchomość, przygotował dom do prezentacji, oraz przeprowadził profesjonalną sesję zdjęciową), ale
również stworzył atmosferę, która zmniejszyła stres związany ze sprzedażą domu rodzinnego. Całkowicie przejął na siebie kontakty z klientami, prezentacje nieruchomości o rozmaitych porach dnia, także w
weekend. Dzięki temu, że wiedział, do kogo kierować ofertę (bardzo specyficzną, dom w technologii kanadyjskiej, w stylu dworku, na leśnej działce, z dala od komunikacji), liczba oglądających ograniczyła się do
tylko tych osób, które rzeczywiście były przygotowane do kupna.

Więcej
Moja znajomość z Panem Rafałem rozpoczęła się przy okazji poszukiwania przeze mnie mieszkania.
Po wielu propozycjach zarówno za pośrednictwem różnych biur nieruchomości jak i znajomych, trafiłam w internecie na ofertę Pana Rafała.
Nie będę tu już opisywać szczegółów, ale dzięki uczciwości i, życzliwosci z jaką Pan Rafał potraktowal mnie, a zwłaszcza moje "handlowo-biznesowe" zdolności, dzisiaj mogę się cieszyć z mojego nowego CUDOWNEGO mieszkania.

Więcej
Panie Rafale,
Chciałbym Panu serdecznie podziękować za pomoc w doprowadzeniu do transakcji. Poziom Pana profesjonalizmu oceniam bardzo wysoko.
Można powiedzieć, że przywraca Pan wiarę w to, że w (jak trudnym) zawodzie pośrednika działają prawdziwi profesjonaliści :)
Będę Pana polecał wśród swoich znajomych.

Więcej