fbpx
RE/MAX Capital Warszawa, Wilanów

Poznaj RE/MAX Liberty - nasz olsztyński oddział, który obsługuje Klientów z Warmii i Mazur!

Zależy Ci na tym, aby obsługą sprzedaży, kupna lub wynajmu nieruchomości zajął się najlepszy agent? RE/MAX działa również na Mazurach, a nasi specjaliści to najlepiej przeszkoleni doradcy na rynku! Z każdym z Klientów podpisujemy umowę na wyłączność na okres 6 miesięcy, co zapewnia sto procent zaangażowania i skuteczności, a przede wszystkim skrócenie czasu samej transakcji. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na szybkiej sprzedaży nieruchomości, czy jeszcze szybszym znalezieniu wymarzonego domu, możesz być pewny, że w RE/MAX Liberty zadbamy o najlepsze efekty naszej współpracy.

Co ważne, decydując się na wybór naszej agencji, nie będziesz musiał martwić się również o swój prywatny czas. Gwarantujemy, że zajmiemy się pełną obsługą na każdym etapie trwania umowy. To my będziemy odpowiedzialni za poszukiwania potencjalnych kupujących i wynajmujących, agent RE/MAX zaprezentuje im też Twoją nieruchomość, a także dopilnuje finalizacji wszelkich formalności. Nasza oferta usług należy do jednych z bardziej kompleksowych na rynku, a rozwiązania, które wdrażamy, są zawsze bardzo skuteczne. Przekonaj się, jak możemy Ci pomóc – znamy rynek nieruchomości jak nikt inny!

Dlaczego warto wybrać agenta RE/MAX Mazury? Wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań i zyskasz pewność co do swojej decyzji!

Nie masz dużej wiedzy, dotyczącej rynku nieruchomości? Cenisz sobie profesjonalną obsługę oraz chcesz szybko widzieć efekty pracy agenta? Wiesz, że aby być skutecznym sprzedawcą należy działać wielotorowo, stawiając na nowoczesne techniki?

Jesteśmy po to, aby rozwiązywać Twoje problemy, nie tworzyć nowe. Pomożemy Ci znaleźć dom marzeń, inwestycję o pożądanej rentowności, a także zaufanych lokatorów. Sprawdzimy stan prawny oraz techniczny mieszkania lub rezydencji, zajmiemy się negocjacją cen i analizą terenu. Z nami możesz tylko zyskać!

Gwarantujemy

  • dotarcie do bardzo wysokiej liczby potencjalnych kupujących dzięki marketingowi internetowemu,
  • zadbamy o to, aby Twoja oferta prezentowała się atrakcyjnie (począwszy od zdjęć, aż po wirtualny spacer!),
  • sprzedaż nieruchomości w najwyższej możliwej cenie,
  • wszystkie formalności pozostają po naszej stronie,
  • oszczędność czasu,
  • doskonałą znajomość warmińsko-mazurskiego rynku nieruchomości!

Twoja wymarzona nieruchomość czeka na Mazurach! Agent RE/MAX Liberty dopasuje odpowiednią strategię oraz usługi do Twoich celów

Odpowiednia strategia w przypadku sprzedaży, kupna oraz wynajmu nieruchomości to podstawa współpracy z Klientami w RE/MAX. Dlaczego? Ponieważ indywidualne podejście do każdej oferty pozwala dokładnie zaprezentować atuty nieruchomości, dotrzeć do wybranej grupy odbiorców, a przede wszystkim szybko dokonać transakcji. Nasi agenci to profesjonaliści, co potwierdzają nie tylko pozytywne opinie, ale też liczby. Wskaźnik skuteczności sprzedaży RE/MAX wynosi bowiem aż 95%!. Przekonaj się, jak kompleksowe usługi świadczymy – niektóre jako jedyni na rynku!

REMAX Warszawa

Profesjonalne sesje zdjęciowe nieruchomości

Jak najlepiej pokazać atuty nieruchomości, aby już po pierwszym spojrzeniu zainteresować potencjalnych Klientów? Zdecydowanie za pomocą profesjonalnych zdjęć, dzięki którym już w kilka sekund przeglądający oferty będą mogli ocenić swój poziom zainteresowania. Pamiętaj, że w sieci największą uwagę zwracamy na obrazy, warto więc zadbać o ten pierwszy “kontakt” z Twoją nieruchomością!

RE/MAX Warszawa

Plan nieruchomości

Uważasz, że w danej grupie docelowej lepiej sprawdzi się inne zagospodarowanie powierzchni lokalu? A może po prostu chciałbyś zaprezentować Klientom, jaki potencjał ma dana nieruchomość? Możemy stworzyć dla Ciebie nowy plan, który z pewnością dla wielu inwestorów będzie bardzo pomocny podczas podejmowania dalszych decyzji!

REMAX Warszawa

Wizualizacje wnętrz

Jak wyglądałaby kuchnia, gdyby była urządzona w stylu prowansalskim? A może warto pokazać sypialnię, zaaranżowaną zgodnie z najnowszymi trendami? Wizualizacje wnętrz są są bardzo dobrą opcją dla osób, które nie chcą inwestować w remont – przede wszystkim pozwalają zainteresowanym osobom Klientom oswoić przestrzeń, dzięki czemu nabierają oni lepszego wyobrażenia o potencjalne nieruchomości.

RE/MAX Warszawa

Home Staging

Wyobraź sobie, że w końcu wchodzisz do mieszkania lub domu, które wcześniej widziałeś tylko na zdjęciach. Home staging pozwala dać potencjalnym Klientom odpowiednią perspektywę – świeże kwiaty w wazonie, ozdoby, a także nowe ułożenie mebli, wszystko to pozwala lepiej wyobrazić sobie, czy dana nieruchomość pasuje do wymagań oraz potrzeb zainteresowanej kupnem lub wynajmem osoby.

REMAX Warszawa

Wirtualny spacer

Wirtualny spacer to świetny sposób na to, aby zaprezentować nieruchomość Klientom z całej Polski. Dzięki tej opcji każdy może dokładnie obejrzeć wnętrza oraz ich rozmieszczenie, co w wielu przypadkach może być zachętą do umówienia spotkania z agentem.

RE/MAX Warszawa

Zdjęcia oraz wideo z drona

W przypadku dużych rezydencji z pięknym ogrodem, ale też nowo powstałych osiedli, koniecznością jest zaprezentowanie widoku “z góry”. Dzięki temu potencjalny Klient będzie miał lepsze wyobrażenie o okolicy, zewnętrznym projekcie budynku, a także ogrodzie. Taki sposób prezentacji jest więc bardzo pomocny i zdecydowanie nie należy go pomijać, może mieć on bowiem bardzo istotny wpływ na zainteresowanie ofertą.

REMAX Warszawa

Skuteczna reklama w social mediach

Nasze oferty są promowane we wszystkich mediach społecznościowych, dzięki czemu z łatwością docieramy do zainteresowanych osób w szybkim czasie. Portale takie jak Facebook oraz Instagram to świetny przykład tego, jak wykorzystać nowoczesne rozwiązania w branży nieruchomości.

RE/MAX Warszawa

Oferta na profesjonalnych portalach branżowych

Pierwsze miejsce w sieci, które wybiorą potencjalni Klienci, to oczywiście portale branżowe z ogłoszeniami. RE/MAX dysponuje własną bazą stron internetowych, które uważamy za najbardziej wartościowe, a publikacja oferty rzeczywiście pozwala na dotarcie do zainteresowanych kupnem lub wynajmem osób.

REMAX Warszawa

Reklama Google Ads

Wyszukiwarka Google to również świetne narzędzie reklamowe, pozwalające dotrzeć praktycznie do każdego użytkownika sieci – czy wiesz, że 97% polskich internautów korzysta właśnie z niej? Celując w zainteresowania, cechy odbiorców oraz wybierając konkretne zachowania z łatwością możemy wyświetlać reklamy np. na portalach, związanych z tematyką nieruchomości.

RE/MAX Warszawa

Dzień Otwarty (Open House)

Napięty grafik potencjalnych kupujących nie będzie problemem w przypadku Dnia Otwartego. Open House to oferta, która nie jest popularna w Polsce, jednak daje świetne efekty i warto z niej korzystać! Decydując się na tę usługę, nie będziesz musiał się o nic martwić – RE/MAX zorganizuje spotkanie z potencjalnymi nabywcami, a nasz agent będzie cały czas na miejscu.

REMAX Warszawa

Analiza Miejscowych Planów Zagospodarowania Terenu

Wiedza o planowanych inwestycjach w okolicy Twojej nieruchomości jest bardzo istotna. Dzięki takiej analizie dowiesz się, czy w przyszłości możesz liczyć na podniesienie wartości budynku lub mieszkania ze względu na lokalizację, czy należy się liczyć z tym, że wpływ nowego projektu będzie negatywny.

RE/MAX Warszawa

Pomoc w uzyskaniu kredytu

Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę kredytu hipotecznego, a także zajmiemy się wszystkimi formalnościami, począwszy od złożenia wniosku, aż po negocjacje z bankiem.

REMAX Warszawa

Remonty i renowacje

Zanim mieszkanie lub dom trafią na rynek nieruchomości, warto zadbać o wykonanie najważniejszych napraw lub przeprowadzenie generalnego remontu. Wybór odpowiedniej ekipy budowlańców może być jednak ciężki, dlatego RE/MAX od lat korzysta z usług sprawdzonego zespołu.

RE/MAX Warszawa

Kompleksowe badanie i analiza nieruchomości

Chciałbyś poznać rentowność przyszłej inwestycji, dokładny stan mieszkania, a może nie wiesz, czy dana nieruchomość to opłacalny zakup? Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie odpowiednie informacje, dzięki którym upewnisz się, że podejmujesz dobrą decyzję – a być może ustrzegą Cię przed kolosalnym błędem.

45 lat na rynku 120 krajów

Co łączy agentów RE/MAX, Mazury i cały świat? Nasza marka działa w ponad 120 krajach!

RE/MAX Liberty to oddział rozpoznawalnej na całym świecie marki, która działa na rynku od stycznia 1973 roku. Jej założycielem był Dave Lingier i to właśnie jemu zawdzięczamy rewolucję w branży nieruchomości. Jako pierwszy postanowił zadbać o kwalifikacje pracowników, a także stworzył koncepcję maksymalnej prowizji. Od tamtej pory wiele się zmieniło, jednak wartości takie jak profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność do dzisiaj wyznaczają kodeks etyczny pracowników RE/MAX. Dzięki temu możemy zapewniać Państwu najwyższe standardy współpracy!

Nasi agenci regularnie uczestniczą w międzynarodowych szkoleniach, organizowanych przez Akademię RE/MAX. Zawsze jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowymi technikami sprzedaży oraz zmianami w prawie, specjaliści mają też kompetencje z wielu dziedzin, między innymi architektury oraz zarządzania inwestycjami budowlanymi. Nikt na świecie nie sprzedaje więcej nieruchomości niż my – nie jest to pusty slogan, a oficjalne hasło marki. Zaufało nam już wielu Klientów – nie tylko prywatnych, ale również biznesowych. Wśród nich można wymienić m.in. Adidas Poland, IKEA, PKN Orlen oraz TESCO Polska. Przekonaj się, co możemy zrobić dla Ciebie – zapraszamy!

Nagrody dla biura RE/MAX Warszawa

RE/MAX Capital – Warszawa Warmia Mazury ma na swoim koncie liczne nagrody w rankingach REMAX Polska, m.in.:

Postaw na jasne reguły współpracy i ofertę skrojoną pod Ciebie!

W pełni wykorzystamy potencjał Twojej nieruchomości, dzięki czemu szybko znajdziemy jej nowego właściciela.

Bez stresu, bez marnowania czasu i w najlepszej cenie na rynku. Nasi agenci czekają na Twój telefon!

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.