fbpx
RE/MAX Capital Warszawa, Wilanów

RE/MAX biuro nieruchomości Warszawa – poznaj prostą drogę do tego, by sprawnie kupić lub sprzedać nieruchomość!

Szukasz mieszkania do życia lub pod inwestycję? A może masz nieruchomość, którą chcesz sprzedać? Wszystkim zajmie się za Ciebie RE/MAX biuro nieruchomości. Warszawa, Kraków, Sopot oraz inne atrakcyjne miasta w Polsce czekają na Ciebie. W naszej obszernej bazie znajdziesz nieruchomości w najlepszych cenach, w każdej chwili możesz również dołączyć do niej swoją ofertę. Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość, kiedy zaczynamy działać!

5 kroków, jakie dzielą Cię od sprzedania nieruchomości
w najwyższej możliwej cenie

Krok 1. Podejmujesz decyzję o współpracy z RE/MAX Capital.

Chcesz sprzedać nieruchomość, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zacznij od wybrania odpowiedniego biura nieruchomości. REMAX biuro nieruchomości Warszawa zajmie się za Ciebie całym procesem, rozpoczynając od przygotowania lokalu, poprzez jego promocję, aż po finalizację transakcji. Doświadczeni agencji dopełnią wszelkich formalności i zadbają o to, żeby sprzedaż przebiegła dla Ciebie jak najkorzystniej.

Krok 2. Określasz swoje wymagania.

Zajmij zaczniemy szukać potencjalnych kupców, wysłuchamy dokładnie, czego od nas oczekujesz. Jasno przedstawione wymagania dotyczące kwoty, jaką chcesz uzyskać za nieruchomość oraz czasu, jaki dałeś sobie na jej sprzedaż, będą dla nas wyznacznikiem w procesie poszukiwania chętnych na zakup.

Krok 3. Wybierasz konkretne usługi naszego biura nieruchomości.

Biuro nieruchomości RE/MAX Capital Warszawa oferuje sprzedającym kilkanaście usług, które zwiększają szanse na korzystne i zadowalające dokonanie transakcji. Możesz skorzystać z wszystkich lub wybrać niektóre z nich.

 • Remonty – naprawa usterek i renowacja wnętrz wpływa na postrzeganie lokalu przez kupujących. Może znacznie podnieść nie tylko jego atrakcyjność, ale również cenę;
 • Plany nieruchomości – pozwalają przedstawić różne możliwości zagospodarowania lokalu i trafić w potrzeby różnych grup klientów;
 • Wizualizacje – okazują się bardzo przydatne podczas sprzedaży niewykończonych lub wymagających remontu nieruchomości. Dzięki nim klienci mają wyobrażenie o tym, jak docelowo może wyglądać urządzone mieszkanie;
 • Home staging – dzięki tej usłudze Twoja nieruchomość będzie czysta i przytulna, a oglądający od razu poczują się w niej jak w domu;
 • Profesjonalne sesje zdjęciowe – przyciągają uwagę chętnych na zakup i skłaniają do bliższego przyjrzenia się ofercie;
 • Zdjęcia z drona – w łatwy sposób pokazują duże obiekty, położone w atrakcyjnej okolicy;
 • Analiza Miejscowych Planów Zagospodarowania Terenu – dzięki niej możemy określić przyszłe atuty nieruchomości oraz udogodnienia, które znajdą się w okolicy w przyszłości i zwiększą wartość lokalu;
 • Wielotorowa promocja – oferty zamieszczamy na portalach branżowych i w Social Media, dbamy również o wysokie pozycjonowanie w wyszukiwarce Google za pomocą reklam Google Ads. To zwiększa szanse na znalezienie osób zainteresowanych zakupem;
 • Drzwi otwarte – daje zainteresowanym możliwość obejrzenia nieruchomości danego dnia. Często zdarza się, że takie osoby od razu decydują się na zakup;
 • Wirtualny spacer – to z kolei opcja dla tych, którzy nie mogą zobaczyć mieszkania osobiście. W takim wypadku przespacerują się po nim przez ekran komputera.

Krok 4. Zajmujesz się swoimi sprawami, a Twoja nieruchomość sama szuka nowych właścicieli.

Wszystkie nasze starania dążą do jednego celu – Twoja nieruchomość ma się sprzedać za najbardziej satysfakcjonującą Cię kwotę. Już w ciągu 48 godzin oferta trafi do 2500 agentów w całej Polsce, którzy zaprezentują ją potencjalnym kupcom. Cały proces jest koordynowany przez naszych specjalistów, Ty w tym czasie możesz zająć się swoimi sprawami i mieć pewność, że Twoja nieruchomość jest w dobrych rękach. Nie martwisz się o poszukiwanie potencjalnych kupców, załatwianiem formalności, prezentowanie lokalu zainteresowanym osobom czy innymi czasochłonnymi zajęciami. To wszystko zrobią za Ciebie specjaliści Re/max. Biuro nieruchomości Warszawa Re/max Capital gwarantuje 95% wskaźnik skuteczność sprzedaży przyjętych ofert. Twoja może być jedną z nich.

Krok 5. Dokonujesz transakcji i cieszysz się pieniędzmi, które zyskałeś.

Cały proces przebiega sprawnie i bezpiecznie. Ostatni krok to radość z pozytywnie przeprowadzonej transakcji oraz z sumy, którą za nią otrzymałeś. Zrobimy wszystko, abyś na końcu mógł szczerze przyznać, że jesteś w pełni zadowolony z efektów. I to wszystko – tutaj kończy się nasza wspólna droga.

5 kroków, jakie dzielą Cię
od zakupu wymarzonej nieruchomości

Krok 1. Wysyłasz wiadomość lub dzwonisz do RE/MAX Capital.

Szukasz idealnego miejsca dla siebie? Przytulnego domu lub mieszkania, do którego będziesz mógł wrócić po ciężkim dniu pracy i zapomnieć o wszystkich zmartwieniach? A może pragniesz zainwestować środki w nieruchomość i zapewnić sobie dochód pasywny lub dobry start w przyszłość dla swoich dzieci? Znajdziemy dla Ciebie miejsce, którego potrzebujesz. Zgodne z wszystkimi Twoimi wymaganiami i oczekiwaniami.

Krok 2. Określasz swoje potrzeby i wymagania.

Żeby dobrać nieruchomość idealnie pasującą do Twoich potrzeb, najpierw musimy je poznać. Dlatego tak ważne jest ich jak najdokładniejsze określenie. Wybierasz lokalizację, jaka Cię interesuje, metraż, liczbę pokoi, standard wykończenia oraz cenę. Na tej podstawie wybieramy dla Ciebie najlepsze propozycje.

Krok 3. Oczekujesz na wyselekcjonowane propozycje nieruchomości.

W czasie, gdy my szukamy dla Ciebie nieruchomości, Ty nie tracisz go na przeglądanie setek portali z ogłoszeniami. Zyskujesz także cenne oferty off market, do których nie ma dostępu przeciętny kupujący. To zwiększa Twoje szanse na znalezienie dokładnie takiego lokum, o jakim marzysz. Dzięki ogromnej bazie mieszkań i domów, z łatwością wybierzemy z nich te, które spełniają Twoje warunki.

Krok 4. Dokonujesz wyboru i kupujesz wymarzoną nieruchomość.

Po przedstawieniu naszych propozycji, wybierasz z nich tę, która skradła Twoje serce. Już niedługo może stać się Twoją własnością. We wszystkich formalnościach pomogą Ci doświadczeni agenci RE/MAX. Biuro nieruchomości Warszawa RE/MAX Capital oferuje również pomoc w uzyskaniu kredytu. Zadbamy o wszystkie niezbędne dokumenty, byś jak najszybciej otrzymał pozytywną decyzję kredytową.

Krok 5. Cieszysz się z własnego M.

Stajesz się dumnym posiadaczem wymarzonej nieruchomości. Możesz zamieszkać w niej sam, ze swoją rodziną lub ją wynająć. Ta inwestycja na pewno Ci się zwróci – w poczuciu bezpieczeństwa, wygodzie lub regularnych dochodach pasywnych.

Dlaczego warto wybrać właśnie RE/MAX? Biuro nieruchomości Warszawa ma na swoim koncie same sukcesy!

RE/MAX Capital istnieje na rynku już od 1973 r. Działa w ponad 100 krajach i ma ponad 100 000 własnych agentów. Jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią jednej z największych marek na rynku nieruchomości na świecie. Nasi specjaliści od 5 lat znajdują się wysoko w rankingach międzynarodowych. Szkolą się w Polsce i na zagranicznych konferencjach w Lizbonie, Amsterdamie czy Majorce. Jednak największe doświadczenie zdobywają podczas współpracy z klientami. Wśród nich były już takie marki, jak:

 • Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o,
 • VALAD /Aviva Investors & Deutsche Pfandbriefbank,
 • Lockheed Martin Global Inc. S.A.,
 • Wyborowa SA.,
 • Adidas Poland Sp. z o.o.,
 • TESCO Polska,
 • POLKOMTEL S.A.,
 • PKN Orlen,
 • IKEA.

Teraz nadszedł czas na Ciebie!

REMAX Capital ma na swoim koncie tytuły biura nr 1 w Warszawie w latach 2017, 2018 oraz 2020, a także biura nr 2 Polsce w latach 2018 oraz 2020.

RE/MAX biuro nieruchomości Warszawa

Szukasz idealnego miejsca do odpoczynku? Kup nieruchomość na Mazurach!

Jeśli pragniesz mieć zaciszne i spokojne miejsce, w którym będziesz mógł odpocząć oraz naładować baterię, być może znajdziesz je w naszej ofercie nieruchomości na Mazurach? Oprócz niewielkich domków i pięknie położonych działek, znajdują się w niej również duże posiadłości, idealne do stworzenia hotelu lub pensjonatu. Spełnij swoje marzenia i kup nieruchomość w urokliwej, cichej okolicy, w otoczeniu licznych jezior i zieleni.

45 lat na rynku 120 krajów

Co jeszcze mogą zaoferować Ci agenci RE/MAX Capital?

Oprócz kompeksowej obsługi kupna oraz sprzedaży nieruchomości, skorzystasz w naszym biurze także z innych usług. Wśród nich są m.in: due dilligence nieruchomości, ocena czynników wpływających na wartość nieruchomości, ocena kosztów jej utrzymania, analiza opłacalności zakupu, inspekcja stanu technicznego, ocena stanu formalno-prawnego, analiza rynkowa dla konkretnej nieruchomości czy nawet zastępstwo w postępowaniu przed urzędami.

Tylko pomyśl, jak wiele informacji o nieruchomości możesz uzyskać, i to bez większego wysiłku. Skorzystanie z naszej pomocy to również duża oszczędność czasu, który możesz przeznaczyć na własne, ważniejsze sprawy. W końcu nie musisz znać się na wszystkim – ważne, żebyś wiedział, do kogo się zwrócić w razie potrzeby.

Wybierz nasz oddział REMAX – biuro nieruchomości Warszawa RE/MAX Capital sprzeda Twoją nieruchomość lub znajdzie ją specjalnie dla Ciebie niezależnie od części Polski!

Szukasz dostępu do najlepszych ofert lub chętnych na zakup Twojej nieruchomości?

Wybierz REMAX!

Biuro nieruchomości Warszawa czeka na Twoją wiadomość e-mail: capital@remax-polska.pl lub na Twój telefon: 22 119 87 77

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.