fbpx
RE/MAX Capital Warszawa, Wilanów

Sprzedaż, zakup lub najem nieruchomości bez piętrzących się problemów? Poznaj oddział RE/MAX Mazury - nasz zespół zapewni Ci pomoc na każdym etapie transakcji!

Wyobraź sobie, że przeprowadzasz się do Krainy Tysiąca Jezior i codziennie możesz podziwiać naturę, cieszyć się śniadaniami we własnym ogrodzie, pięknymi zachodami słońca, a przede wszystkim panującymi wokół ciszą oraz spokojem. Za sprawą RE/MAX Mazury to marzenie może się spełnić – tak jak spełniło się w przypadku wielu naszych klientów. Nie tylko pomożemy Ci znaleźć wymarzony dom na stałe lub na weekendy, ale również hotel czy działkę, na której zbudujesz swoją agroturystykę. Możliwości jest naprawdę wiele – wystarczy zgłosić się do nas, a my pokażemy Ci interesujące opcje!

Warto też pamiętać o tym, że “zielonymi płucami” Polski interesuje się coraz więcej inwestorów – zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Zdecydowanie trzeba przyznać, że Mazury to miejsce unikalne, a dla niektórych wręcz magiczne. Jeśli więc uważasz, że Twoje serce należy właśnie tam, dzięki współpracy z RE/MAX Mazury szybko osiągniesz swój cel i zamieszkasz lub otworzysz hotel w tym wyjątkowym miejscu.

Najwyższy standard obsługi to tradycja w RE/MAX Mazury. Jakie jeszcze korzyści zapewniamy naszym Klientom?

Agenci RE/MAX Liberty znają i kochają Warmię oraz Mazury, dzięki czemu decydując się na współpracę z nami, wiesz, że trafisz pod opiekę specjalistów, doskonale rozumiejących lokalny rynek nieruchomości. Stawiamy też na jasne reguły współpracy – nasza agencja to największa na świecie marka, a wypracowane przez nas najwyższe standardy obsługi klientów są zawsze na najwyższym poziomie. Co ważne, pracujemy na umowach na wyłączność, zawieranych na okres 6 miesięcy. Dzięki temu klienci mają gwarancję zaangażowania agentów, co skutkuje niebywałą skutecznością oraz skróceniem czasu samej transakcji do okresów nieosiągalnych dla konkurencji.

Zapewniamy również szeroki zakres usług, dzięki którym oferta trafi do jeszcze większego grona zainteresowanych nabywców. Remont, plan zagospodarowania nieruchomości, wizualizacje, wirtualny spacer oraz dni otwarte – doradzimy Ci, które z rozwiązań najlepiej sprawdzą się w Twoim przypadku!

Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, że w RE/MAX stawiamy na kompleksowe świadczenia!

Niezależnie od tego, czy transakcja odbywa się na rynku nieruchomości premium, czy też dotyczy jedynie kupna działki, REMAX Mazury zapewni Ci pomoc na każdym etapie współpracy. Sprzedaż, kupno oraz wynajem rządzą się jednak różnymi zasadami, ale dzięki nam poznasz najlepszą strategię na to, aby szybko osiągnąć swój cel. Jakie usługi są dostępne w naszej ofercie?

REMAX Warszawa

Profesjonalne sesje zdjęciowe nieruchomości

Czy wiesz, co najbardziej przyciąga odbiorców ogłoszenia? Oczywiście, że są to zdjęcia nieruchomości! Wykonanie profesjonalnej sesji znacząco zwiększy zainteresowanie ofertą, pozwoli również potencjalnym Klientom ocenić, czy dany lokal podoba im się pod względem rozmieszczenia pomieszczeń, ich wielkości, ilości światła oraz innych czynników. Zadbamy o także to, aby zaprezentować najważniejsze atuty domu lub mieszkania.

REMAX Warszawa

Wirtualny spacer

Możliwość odbycia wirtualnego spaceru z pewnością docenią wszyscy Klienci, niezależnie od tego, czy mieszkają w tym samym mieście, gdzie znajduje się nieruchomość, czy dopiero planują przeprowadzkę. W ten sposób Twoje ogłoszenie zostanie odczytane jako bardziej profesjonalne, a odbiorca będzie mógł zdobyć więcej informacji o pomieszczeniach

RE/MAX Warszawa

Home Staging

Home staging pozwoli potencjalnym Klientom poczuć się tak, jakby już kupili nieruchomość i wchodzili do nowego domu. Dzięki temu poznają oni atuty lokalu oraz zyskają nową perspektywę na daną ofertę. Nasi agenci zajmą się całą procedurą przygotowania wnętrz, a także oprowadzą zainteresowanych i odpowiedzą na wszystkie ich pytania. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, dzięki któremu odwiedzającym łatwiej określić, które z wymagań oraz potrzeb spełniają dom lub mieszkanie.

RE/MAX Warszawa

Plan nieruchomości

Klientowi podoba się lokal, jednak ma pewne uwagi co do układu ścian? Na szczęście z pomocą przychodzą nasi agenci, którzy chętnie wykonają nowy plan nieruchomości. Pozwoli to zaprezentować pełny potencjał, jaki ma mieszkanie lub dom. W wielu przypadkach może to być prawdziwą kartą przetargowa w negocjacjach z niezdecydowanymi!

REMAX Warszawa

Wizualizacje wnętrz

Być może celujesz ze sprzedażą lub wynajmem w bardzo konkretną grupę odbiorców, nie chcesz jednak inwestować w gruntowny remont lokalu. Dzięki wizualizacjom możesz zaprezentować wszystkie atuty nieruchomości w połączeniu z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Potencjalny kupujący będzie mógł lepiej poznać przestrzeń oraz wyobrazić sobie ewentualne zmiany jeszcze przed zakupem.

RE/MAX Warszawa

Zdjęcia oraz wideo z drona

Zdjęcia i wideo z drona świetnie sprawdzą się w przypadku nieruchomości mających dostęp do ogrodu, dużych działek, ale też projektów deweloperskich, które trzeba przecież zaprezentować potencjalnym Klientom. Dzięki takiemu rozwiązaniu zainteresowana osoba będzie mogła od razu przeanalizować wygląd zewnętrzny budynku oraz najbliższą okolicę, co pozwoli jej lepiej zorientować się, czy jest to oferta dla niej.

REMAX Warszawa

Skuteczna reklama w social mediach

Nie wiesz, jak szybko dotrzeć do różnych grup odbiorców na Facebooku oraz Instagramie? Na szczęście agenci RE/MAX doskonale orientują się w tym temacie. Jest to rozwiązanie, które na stałe weszło do naszej obsługi, pozwala bowiem uzyskać duże zainteresowanie w krótkim czasie.

REMAX Warszawa

Reklama Google Ads

Reklamy Google Ads pozwalają docierać do Klientów wtedy, kiedy nie korzystają oni z social mediów – jest to ogromna grupa potencjalnych zainteresowanych, ponieważ aż 97% używa tej wyszukiwarki podczas korzystania z internetu. Oczywiście, na podstawie zainteresowań i ostatnich wyszukiwań zawęzimy odbiorców reklam do tych, dla których Twoja oferta będzie bardzo interesującym komunikatem.

RE/MAX Warszawa

Oferta na profesjonalnych portalach branżowych

Które portale branżowe cieszą się uznaniem wśród odbiorców, a z których nie warto korzystać? W RE/MAX znamy odpowiedź na to pytanie! Publikujemy ogłoszenia wszędzie tam, gdzie widzimy efekty naszych działań. Zadbamy o to, aby Twoja oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem!

RE/MAX Warszawa

Dzień Otwarty (Open House)

Dzień otwarty to wciąż nowość na polskim rynku nieruchomości, a z naszej perspektywy jest to bardzo dobra technika sprzedażowa! Open house zapewnia możliwość niezobowiązującego spotkania z potencjalnymi nabywcami, którzy mogą dokładnie obejrzeć lokal. Nasi agenci z chęcią zorganizują takie wydarzenie i zajmą się zainteresowanymi osobami, aby jak najlepiej zaprezentować im ofertę.

REMAX Warszawa

Analiza Miejscowych Planów Zagospodarowania Terenu

Planujesz zainwestować w nieruchomość? Dzięki naszej analizie dowiesz się, czy w jej okolicy planowane są nowe projekty, a także czy mogą one mieć wpływ na wartość domu, mieszkania lub budynku. Tego typu kwestie są bardzo istotne, zanim więc zdecydujesz się na zakup, warto zlecić nam tę usługę.

RE/MAX Warszawa

Pomoc w uzyskaniu kredytu

Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę kredytu hipotecznego, a także zajmiemy się wszystkimi formalnościami, począwszy od złożenia wniosku, aż po negocjacje z bankiem.

REMAX Warszawa

Remonty i renowacje

Współpracujemy ze sprawdzoną ekipą remontową, która przed wystawieniem oferty wykona w lokalu najważniejsze naprawy lub przeprowadzi generalny remont. Podniesie to wartość nieruchomości, a Ty nie będziesz musiał martwić się o efekty przeprowadzonych prac, ponieważ dopilnujemy wszystkich formalności!

RE/MAX Warszawa

Kompleksowe badanie i analiza nieruchomości

Jaka będzie szacowana rentowność przyszłej inwestycji? A może chciałbyś poznać sytuację prawną danego mieszkania? Dzięki naszej analizie uzyskasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, co pozwoli Ci ocenić, czy dana nieruchomość to opłacalny zakup. Zdecydowanie warto zabezpieczyć się w ten sposób, dlatego też zapraszamy do kontaktu!

45 lat na rynku 120 krajów

Doświadczenie agencji nieruchomości RE/MAX

Jakie realizacje można znaleźć w naszym portfolio? Pracujemy zarówno z klientami prywatnymi, jak i firmami z różnych branż. Co udało nam się dotychczas osiągnąć?

  • Obsługa Adgar Poland Sp.k. i VALAD/Aviva Investors & Deutsche Pfandbriefban w zakresie technicznego due-diligence,
  • Obsługa Adidas Poland Sp. z o.o., HBO Sp. z o.o. Project oraz Wyborowa SA. jako fit-out project management,
  • Obsługa Euromost Polska jako project management,
  • Obsługa POLKOMTEL S.A jako architekt (w zakresie projektów komercyjnych biur i zakładów przemysłowych oraz projektów wnętrz mieszkań i domów),
  • Obsługa Plus GSM jako National Site Acquisition Manager podczas budowy sieci specjalistycznych obiektów dla technologii GSM,
  • Obsługa Jones Lang LaSalle przy realizacji budowy oraz komercjalizacji obiektów komercyjnych i mieszkalnych,
  • Obsługa PKN Orlen jako koordynator inwestycji w sieć stacji w Polsce,
  • Obsługa IKEA przy monitoringu kosztów.

Nagrody dla biura RE/MAX

RE/MAX Mazury oferuje umowy ekskluzywne. Dowiedz się więcej o ich zaletach!

Decydując się na współpracę z nami, masz pewność, że agenci obsługują jedynie taką ilość klientów, na jaką pozwala im czas. Dzięki temu możemy w pełni zaangażować się we współpracę!

Skontaktuj się z naszym biurem – zapraszamy!