fbpx
RE/MAX Capital Warszawa, Wilanów

RE/MAX nieruchomości to gwarancja jakości. Znajdziemy dla Ciebie dom w Polsce i w każdym innym miejscu na świecie - nasi agenci działają bowiem globalnie!

Nieruchomości RE/MAX to agencja, którą na światowym rynku wyróżnia kompleksowość usług. Zajmujemy się obsługą różnego rodzaju formalności, związanych ze sprzedażą, zakupem lub najmem, przygotowaniem samej nieruchomości do prezentacji potencjalnym nabywcom, analizą, a przede wszystkim szybkim znalezieniem najlepszej oferty – oczywiście to nie wszystko, co możemy dla Ciebie zrobić. Marka RE/MAX działa bowiem w stu dwudziestu krajach, dlatego też mamy dostęp do największej bazy nieruchomości na świecie. W Polsce biura znajdziesz w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Opolu, Zielonej Górze, Częstochowie, a także w wielu innych lokalizacjach!

Nasza firma ceniona jest również ze względu na podejście do klientów. Agencja nieruchomości RE/MAX od początku swojej działalności może pochwalić się najwyższymi standardami obsługi podczas współpracy, zależy nam bowiem na tym, aby cały proces był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy, a koszta zakupu lub sprzedaży jak najbardziej satysfakcjonujące. Przekonaj się, jak szeroki jest zakres naszych usług – wybierz profesjonalistów i daj nam się zająć sprzedażą lub zakupem od A do Z!

Co możesz osiągnąć, współpracując z agencją nieruchomości RE/MAX?

Chciałbyś kupić wyjątkowy apartament z pięknym widokiem w Gdańsku? A może masz do sprzedania ulokowany w spokojnej okolicy dom niedaleko Warszawy? Każdy z naszych klientów wymaga odmiennego podejścia do jego transakcji, a my doskonale spełniamy te oczekiwania. Wybierając nas, możesz być pewny, że dokładnie przeanalizujemy Twoje potrzeby, a także zaproponujemy rozwiązania, które pozwolą przyspieszyć sprzedaż, kupno lub wynajem.

Jak działamy w RE/MAX?

 • Docieramy do większej liczby potencjalnych kupujących dzięki ogromnym możliwościom promocyjnym.
 • Przedstawimy ofertę atrakcyjny sposób, dzięki czemu uzyskujemy zainteresowanie potencjalnych klientów.
 • Sprzedajemy nieruchomości po najwyższej możliwej cenie.
 • Zajmujemy się kłopotliwymi formalnościami (również w urzędach!) i czasochłonnymi spotkaniami.
 • Zachowujemy pełną dyskrecję.
 • Znajdujemy doskonałe nieruchomość dla naszych klientów i oferujemy dostęp do ofert off market.
 • Zaoszczędzimy Twój czas!

Agencja nieruchomości REMAX zadba o każdy aspekt Twojej transakcji - przekonaj się sam!

Rozwiązania, jakie Ci zaproponujemy, będą zależne od wielu czynników: grupy docelowej, lokalizacji, atutów nieruchomości i jej otoczenia, a także wielu, wielu innych. Kupno, sprzedaż oraz wynajem to zupełnie odmienne od siebie procesy, dlatego tak ważne jest indywidualne podejście do każdego z nich. Jedno jest pewne – dzięki naszej strategii nie będziesz musiał martwić się o zainteresowanie potencjalnych klientów!

REMAX Warszawa

Profesjonalne sesje zdjęciowe nieruchomości

W przypadku nieruchomości powiedzenie “nie oceniaj książki po okładce” nie ma żadnego przełożenia na rzeczywistość – odpowiednia prezentacja jest tu bowiem kluczowa. Wysokiej jakości zdjęcia zapewnią zainteresowanie nabywców, co przełoży się na kontakt z pośrednikiem i pytania o ofertę.

REMAX Warszawa

Wirtualny spacer

W przypadku ofert deweloperskich oraz sprzedaży nieruchomości premium, warto dodatkowo uatrakcyjnić ogłoszenia za pomocą wirtualnego spaceru. Co równie ważne, to rozwiązanie pozwoli zainteresować klientów już na bardzo wczesnym etapie poszukiwań – dzięki niemu będą mogli bowiem ocenić plan mieszkania lub domu.

RE/MAX Warszawa

Home Staging

Jak zaprezentować nieruchomość w zupełnie odmienny sposób? Odpowiedzią jest home staging! To rozwiązanie świetnie sprawdzi się na zdjęciach, ale też podczas spotkań z potencjalnymi nabywcami.

RE/MAX Warszawa

Plan nieruchomości

Rzut z góry pozwoli w pełni zaprezentować możliwości zagospodarowania powierzchni lokalu, co może być sporym atutem podczas prowadzenia negocjacji z klientami. Co równie ważne, zamieszczenie planu w ogłoszeniu jest dodatkowym plusem dla poszukujących nieruchomości.

REMAX Warszawa

Wizualizacje wnętrz

Nie masz w planach remontu nieruchomości, ale chciałbyś zaprezentować wnętrza w zupełnie odmiennym stylu, a może po prostu zaprezentować najnowsze trendy? Dzięki wizualizacji każda z grup odbiorców może zobaczyć nowocześnie i świetnie urządzoną przestrzeń – dla singla, dla rodziny, a także dla biznesu.

RE/MAX Warszawa

Zdjęcia oraz wideo z drona

Sprzedaż nieruchomości z ogrodem wymaga zaprezentowania nie tylko wnętrza domu, ale też jego otoczenia. Dzięki zdjęciom oraz materiałom wideo z drona potencjalny nabywca zobaczy tereny zielone, okolicę oraz wygląd zewnętrzny budynku. Jeśli lokalizacja ma duży wpływ na cenę rezydencji, koniecznie rozważ tę usługę.

REMAX Warszawa

Skuteczna reklama w social mediach

O tym, jak duży wpływ na sprzedaż mają obecnie social media, nie trzeba nikogo przekonywać. Z pewnością sam klikałeś na interesujące Cię reklamy. Dzięki nam Twoja oferta z łatwością dotrze do zainteresowanego grona odbiorców na Facebooku oraz Instagramie, pozytywnie wpływając na zainteresowanie nieruchomością.

REMAX Warszawa

Reklama Google Ads

Najpopularniejszą przeglądarką internetową w Polsce jest Google – korzysta z niego aż 99% użytkowników sieci. Reklama Google Ads pozwala dotrzeć do ogromnej ilości osób na podstawie ich zachowań, zainteresowań oraz odwiedzanych stron. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoje oferta trafi do osób aktywnie poszukujących nieruchomości.

RE/MAX Warszawa

Oferta na profesjonalnych portalach branżowych

Agencja nieruchomości REMAX ma własną bazę stron internetowych, które uważamy za najbardziej wartościowe. Dzięki temu portale, które wybieramy do współpracy, mają realny wpływ na zainteresowanie odbiorców – warto bowiem pamiętać, że to taki stron z ogłoszeniami potencjalni klienci zaczynają poszukiwania!

RE/MAX Warszawa

Dzień Otwarty (Open House)

Jako jedyna agencja na polskim rynku nieruchomości, RE/MAX oferuje usługę organizacji oraz obsługi dnia otwartego. Opcja ta ma bardzo duży potencjał, wzbudza bowiem duże zainteresowanie, jest też wygodna dla osób, które wyraziły chęć zobaczenia mieszkania lub domu. Ograniczony czas oraz wolne terminy nie będą powodem do zmartwienia!

REMAX Warszawa

Analiza Miejscowych Planów Zagospodarowania Terenu

Chciałbyś zainwestować w daną nieruchomość lub działkę, ale… Przed zakupem dobrze jest się zorientować jakie inwestycje planowane są w sąsiedztwie, a także jaki jest stopień ich atrakcyjności. Dzięki naszym specjalistom będziesz miał pełną świadomość wad i zalet zakupu!

RE/MAX Warszawa

Pomoc w uzyskaniu kredytu

Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę kredytu hipotecznego, a także zajmiemy się wszystkimi formalnościami, począwszy od złożenia wniosku, aż po negocjacje.

REMAX Warszawa

Remonty i renowacje

Branża nieruchomości jest nierozerwalnie związana z branżą budowlano-remontową. Dlatego też zadbaliśmy o to, aby naszym klientom oferować usługi zaufanej ekipy remontowej, niezależnie od tego, czy chodzi o drobne naprawy, czy generalny remont.

RE/MAX Warszawa

Kompleksowe badanie i analiza nieruchomości

Poznaj koszty utrzymania, opłacalność inwestycji, sytuację prawną oraz wiele innych informacji zanim podejmiesz ostateczną decyzję o sprzedaży nieruchomości. Nasi agenci chętnie doradzą Ci jaki kierunek działań możesz podjąć, aby inwestycja była rentowna!

45 lat na rynku 120 krajów

Dlaczego agencja nieruchomości RE/MAX cieszy się tak dużym uznaniem? Od ponad 45 lat zapewniamy jasne zasady współpracy

Każdy ze stu dwudziestu tysięcy agentów naszej marki doskonale wie, jak istotne są profesjonalizm oraz skuteczność we współpracy z klientami. Nie są to puste słowa – agencja nieruchomości RE/MAX jako pierwsza poważnie zrewolucjonizowała branżę, stawiając na kompetencję oraz maksymalną prowizję dla pracowników. Działalność rozpoczęliśmy w 1973 roku i do teraz jesteśmy wierni naszym tradycjom, dlatego też słyniemy z najwyższych standardów obsługi, rzeczowego systemu komunikacji oraz wysokiej etyki biznesowej. Oczywiście, przez 49 lat pracy zdążyliśmy się znacząco rozwinąć, jednak pewne kwestie pozostają bez zmian. Zawsze szybko reagujemy na rynkowe zmiany, organizujemy szkolenia dla pracowników na całym świecie i dbamy o to, aby wszystkie strony były zadowolone z umowy oraz transakcji.

Nic więc dziwnego, że zaufało nam naprawdę wielu klientów, nie tylko prywatnych, ale również biznesowych. Bez znaczenia jest dla nas fakt, czy szukasz pierwszego mieszkania, czy też biura dla ponad tysiąca pracowników – liczą się dla nas inne wartości. Wybierz efektywną współpracę, nastawioną na realizację Twoich celów. Czekamy na telefon!

Doświadczenie agencji nieruchomości RE/MAX

Zaufało nam wiele lokalnych i światowych marek. Braliśmy udział w licznych projektach przedsiębiorstw, wśród których można wymienić:

 • Adgar Poland Sp.k., Budizol Sp. z o.o., CIECH Service Sp. z o.o., Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o, VALAD/Aviva Investors & Deutsche Pfandbriefban w zakresie technicznego due-diligence,
 • Adidas Poland Sp. z o.o., HBO Sp. z o.o. Project, Thomson Technicolor Poland Sp. z o.o, Wyborowa SA. jako fit-out project management,
 • Euromost Polska, Grupo Lar jako project management,
 • POLKOMTEL S.A jako architekt, w zakresie projektów komercyjnych biur i zakładów przemysłowych oraz projektów wnętrz mieszkań i domów,
 • Plus GSM jako National Site Acquisition Manager podczas budowy sieci specjalistycznych obiektów dla technologii GSM,
 • Jones Lang LaSalle przy realizacji budowy oraz komercjalizacji obiektów komercyjnych i mieszkalnych,
 • PKN Orlen jako koordynator inwestycji w sieć stacji w Polsce,
 • IKEA – przy monitoringu kosztów.

Nagrody dla biura RE/MAX

Agencję nieruchomości RE/MAX tworzy doskonały zespół, który w fachowy, kompleksowy sposób zajmie się Twoją nieruchomością.

Nie bez powodu hasło naszej marki brzmi: “Nikt na świecie nie sprzedaje więcej nieruchomości niż RE/MAX”

Skontaktuj się z agentami RE/MAX i przekonaj się, że ani sprzedaż, ani kupno nieruchomości nie muszą być stresujące!