fbpx
RE/MAX Capital Warszawa, Wilanów

Chcesz sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość bez dużego nakładu czasu i pracy? Pozwól, że zrobimy to dla Ciebie w biurze nieruchomości RE/MAX Warszawa!

W RE/MAX Warszawa spełnimy Twoje marzenia o własnych czterech kątach, oferując nieruchomości doskonale dopasowane do Twoich potrzeb. Nie martw się przeszukiwaniem ogłoszeń ani dopełnianiem formalności, które wymagają wiedzy, czasu i energii. Z chęcią przejmiemy od Ciebie wszystkie te obowiązki.

Pragniesz sprzedać nieruchomość w najwyższej możliwej cenie i w możliwie najkrótszym czasie? Wystarczą tylko 3 kroki. Dostarczasz nam swoją ofertę, która w ciągu 48 godzin trafia do 2500 agentów w całej Polsce. Stamtąd dzieli Cię już tylko krok od klienta chętnego na zakup Twojego lokalu.

Zapewniamy kompleksową obsługę, która zawiera m.in.: opiekę prywatnego doradcy, znalezienie najlepszej nieruchomości lub klienta chętnego na zakup, dokładną analizę rynku, przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, przeprowadzanie negocjacji, podpisywanie umów, pomoc w pozyskiwaniu kredytów i wiele innych usług.

Czy usługi REMAX są dla Ciebie?

Chcesz sprawnie sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość?
Masz wysokie wymagania i zależy Ci na najwyższej jakości rozwiązaniach?
Nie jesteś biegły w rynku nieruchomości?
A może po prostu cenisz swój czas?
Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, usługi REMAX Warszawa są właśnie dla Ciebie!

Wybór biura nieruchomości to duże ułatwienie.
Wybór naszego biura to gwarancja, że:

 • dotrzesz do większej liczby potencjalnych kupujących dzięki ogromnym możliwościom promocyjnym,
 • przedstawimy Twoją ofertę w atrakcyjny sposób, który zainteresuje osoby poszukujące nieruchomości,
 • sprzedasz swoją nieruchomość po najwyższej możliwej cenie,
 • nie będziesz musiał zajmować się kłopotliwymi formalnościami,
 • nie będzie konieczności, abyś brał udział w czasochłonnych spotkaniach,
 • zachowasz pełną dyskrecję,
 • znajdziesz doskonałą nieruchomość dla siebie,
 • zyskasz dostęp do ofert off market,
 • oszczędzisz swój czas.

REMAX Warszawa – więcej niż zwykłe biuro nieruchomości

Jak wyobrażasz sobie współpracę z biurem nieruchomości? Dostarczasz informacje na temat lokalu i od tego czasu oferta żyje swoim życiem? A może dostajesz kilka propozycji mieszkań, a reszta należy już do Ciebie? W RE/MAX gwarantujemy znacznie więcej. Sprzedaż, zakup lub wynajem nieruchomości to cel naszej współpracy, dlatego nie zostaniesz z niczym sam, dopóki nie dojdzie do finalizacji procesu. W trakcie możesz liczyć na pomoc w następujących kwestiach:

REMAX Warszawa

Profesjonalna sesja zdjęciowa Twojej nieruchomości

Zadbamy o to, aby przedstawić Twoją nieruchomość klientom w najbardziej atrakcyjny sposób. Profesjonalna sesja zdjęciowa podkreśli wszystkie jej atuty i skupi się na szczegółach, na które zwracają uwagę kupujący lub wynajmujący.

RE/MAX Warszawa

Plan nieruchomości

Stworzenie ogólnego planu nieruchomości pozwoli klientom dostrzec jego potencjał oraz określić ewentualne zmiany w ułożeniu pomieszczeń, które będzie można wprowadzić, aby jeszcze lepiej dostosować mieszkanie do własnych potrzeb.

REMAX Warszawa

Atrakcyjne wizualizacje

Różne pomysły na zagospodarowanie przestrzeni dadzą lepsze wyobrażenie o możliwościach nieruchomości. Wizualizacje w łatwy i przystępny sposób pokażą, jak można praktycznie wykorzystać miejsce.

RE/MAX Warszawa

Home Staging

Wyobraź sobie, że wchodzisz do mieszkania i od razu wiesz, że nie chcesz w nim żyć. Bałagan, usterki czy zbyt wiele elementów potrafią już w kilka minut odstraszyć potencjalnego klienta. Zadbamy o to, żeby po wejściu do Twojej nieruchomości już od progu wiedział, że pragnie w niej zamieszkać.

REMAX Warszawa

Wirtualny spacer po nieruchomości

Oprócz zdjęć i wizualizacji oferujemy także stworzenie wirtualnego spaceru po nieruchomości. Dzięki niemu potencjalny klient będzie mógł wejść do jej wnętrza, nie ruszając się sprzed ekranu swojego komputera.

RE/MAX Warszawa

Pełne otoczenie nieruchomości przedstawione na ujęciach z drona

Zaprezentowanie rozległych posiadłości nie jest proste. Czasami zwykłe zdjęcia nie oddają piękna całej okolicy, w jakiej znajduje się nieruchomość. Profesjonalne zdjęcia z drona ukażą doskonale klimat miejsca, szczególnie jeśli nieruchomość jest zlokalizowana w otoczeniu urokliwej przyrody.

REMAX Warszawa

Promocja Twojej nieruchomości w Social Mediach

Coraz więcej osób poszukuje dziś nieruchomości do wynajęcia lub kupienia w mediach społecznościowych. Podążając za tym trendem, promujemy w ten sposób nasze oferty, zwiększając tym samym szansę na dotarcie do zainteresowanych osób.

RE/MAX Warszawa

Twoja oferta na profesjonalnych portalach branżowych

Kolejnym sposobem na znalezienie klienta jest publikowanie ofert na portalach branżowych, które dotyczą nieruchomości. Nasza baza stron internetowych pozwala regularnie publikować oferty w sieci, gwarantując w ten sposób dostęp do większej liczby poszukujących lokalu.

REMAX Warszawa

Reklama Google Ads

Jak można dotrzeć do klienta, który poszukuje nieruchomości dla siebie poprzez wyszukiwarkę internetową? Doskonałym sposobem są reklamy Google Ads. Dzięki nim personalizujemy oferty i kierujemy je do osób, które szukają aktywnie nieruchomości do wynajęcia lub do kupienia właśnie poprzez wpisywanie konkretnych haseł w Google.

RE/MAX Warszawa

Open House, czyli Dzień Otwarty

Organizujemy specjalne Dni Otwarte, podczas których każdy może, w wyznaczonym terminie, przyjść i obejrzeć nieruchomość. To całkowicie niezobowiązujące wydarzenie, dlatego często przyciąga osoby, które mają opory przed indywidualnym umówieniem się na oglądanie mieszkania czy domu.

REMAX Warszawa

Dokładna analiza Miejscowych Planów Zagospodarowania Terenu

Analiza Miejscowych Planów Zagospodarowania Terenu pozwala określić wszystkie potencjalne inwestycje w otoczeniu nieruchomości, które mogą w przyszłości wpłynąć na jego wartość. Taka wiedza jest bardzo przydatna podczas tworzenia oferty oraz negocjowania cen.

RE/MAX Warszawa

Pomoc w uzyskaniu kredytu

Chcesz starać się o kredyt hipoteczny, ale przerażają Cię wszystkie formalności? Zajmiemy się tym za Ciebie, odciążając Cię maksymalnie podczas przebiegu całego procesu.

REMAX Warszawa

Remonty i renowacje nieruchomości

Jeżeli chcesz wynająć lub sprzedać nieruchomość, warto zadbać nie tylko o jej atrakcyjne przedstawienie i skuteczną promocję, ale również o faktyczny stan techniczny. Podstawą jest dla nas naprawa nawet drobnych usterek i ewentualny remont, jeśli wnętrze tego wymaga.

RE/MAX Warszawa

Due dilligence nieruchomości

Na życzenie inwestora przygotowujemy kompleksowe badanie oraz raport dotyczący kondycji nieruchomości. W ten sposób określamy jej koszty utrzymania, opłacalność zakupu, czynniki wpływające na wartość nieruchomości czy jej stan formalno-prawny. Dzięki temu zyskujesz kompleksową wiedzę na temat ewentualnej inwestycji.

45 lat na rynku 120 krajów

Jak powstał RE/MAX?

Założyciel RE/MAX Dave Liniger otworzył firmę już w 1973 roku w Denver, Colorado, w Stanach Zjednoczonych. Dotąd praca agentów nieruchomości nie była dobrze postrzegana przez społeczeństwo, przede wszystkim dlatego, że byli oni mało profesjonalni i zatrudniani z przypadku, głównie po to, by sobie dorobić. Liniger odmienił ten zawód, zatrudniając na pełny etat wyszkolonych, doświadczonych agentów i wprowadzając w swojej firmie wysokie standardy pracy.

Dziś, po niemal 50 latach, RE/MAX może być wzorem dla innych agencji nieruchomości na całym świecie. Działa na wszystkich kontynentach, w ponad 95 krajach, ma prawie 7000 biur i ponad 100 000 profesjonalnych, doświadczonych pracowników. Wśród nich są również agenci z polskich oddziałów – w tym z REMAX Warszawa.

Doświadczeni agenci REMAX

Nasi agenci są biegli w wielu dziedzinach z zakresu szeroko rozumianych nieruchomości.
Zaufało nam wiele lokalnych i światowych marek.
Braliśmy udział w licznych projektach przedsiębiorstw, takich jak:

 • Adgar Poland Sp.k., Budizol Sp. z o.o., CIECH Service Sp. z o.o., Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o, VALAD/Aviva Investors & Deutsche Pfandbriefban w zakresie technicznego due-diligence,
 • Adidas Poland Sp. z o.o., HBO Sp. z o.o. Project, Thomson Technicolor Poland Sp. z o.o, Wyborowa SA. jako fit-out project management,
 • Euromost Polska, Grupo Lar jako project management,
 • POLKOMTEL S.A jako architekt, w zakresie projetów komercyjnych biur i zakładów przemysłowych oraz projektów wnętrz mieszkań i domów,
 • Plus GSM jako National Site Acquisition Manager podczas budowy sieci specjalistycznych obiektów dla technologii GSM,
 • Jones Lang LaSalle przy realizacji budowy oraz komercjalizacji obiektów komercyjnych i mieszkalnych,
 • PKN Orlen jako koordynator inwestycji w sieć stacji w Polsce,
 • IKEA – przy monitoringu kosztów.

Nagrody dla biura RE/MAX Warszawa

RE/MAX Capital – Warszawa, Warmia i Mazury ma na swoim koncie liczne nagrody w rankingach REMAX Polska, m.in.:

W 2016 roku biuro RE/MAX Warszawa uzyskało nagrodę Executive Club, a w 2018 roku – nagrodę Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON).

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dużej znajomości rynku oraz szerokim kompetencjom, nasi pracownicy tworzą doskonały zespół, który kompleksowo i fachowo zajmie się Twoją nieruchomością.

REMAX Warszawa należy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN) oraz Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON), które są gwarantem profesjonalizmu, odpowiedzialności i najwyższych standardów pracy.

Zaufaj RE/MAX i oddaj swoją nieruchomość

w bezpieczne ręce profesjonalistów

Skontaktuj się z nami i pobądź się stresu, nerwów oraz pracy związanych z poszukiwaniem lub sprzedażą nieruchomości.

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.