fbpx
RE/MAX Capital Warszawa, Wilanów

Rezydencje pod Warszawą

Spokój, cisza i otoczenie zieleni, a jednocześnie łatwy dostęp do miasta i wszystkich jego udogodnień. To właśnie oferują eleganckie rezydencje pod Warszawą. To w nich znajdziesz doskonałe miejsce do życia dla siebie i swojej rodziny. A my pomożemy Ci w procesie zakupu wymarzonego domu!

Kup bezpiecznie wymarzoną rezydencję pod Warszawą z RE/MAX Capital

Zakup posiadłości pod Warszawą to duża inwestycja, pochłaniająca co najmniej kilka milionów złotych. Dlatego warto upewnić się, że transakcja jest całkowicie bezpieczna, a w domu nie czekają na Ciebie żadne nieprzyjemne niespodzianki. Aby zyskać pewność, że dokonujesz właściwego wyboru, skorzystaj z pomocy doświadczonego biura nieruchomości RE/MAX Capital.

Co zyskujesz, współpracując z naszą agencją nieruchomości?

  • nieruchomość idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb – dzięki szerokiej ofercie możemy wyselekcjonować dla Ciebie propozycje, które spełniają wszystkie Twoje wymagania,
  • bezpieczeństwo – w ramach współpracy możemy przeprowadzić audyt prawny nieruchomości, ocenę czynników wpływających na jej wartość, analizę opłacalności zakupu, inspekcję stanu technicznego, ocenę kosztów utrzymania budynku, ocenę stanu formalno-prawnego, analizę rynkową dla konkretnej nieruchomości oraz opinię dotyczącą jej zagospodarowania,
  • pewność – mamy referencje z wielu kilkudziesięciomilionowych transakcji, a klienci często korzystają z naszych usług ponownie. Są zadowoleni ze współpracy i dokonanych zakupów.
  • czas – nie musisz sam kontaktować się z właścicielami ani umawiać spotkań. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi kwestiami formalno-prawnymi, pomożemy w kwestii finansowania, a także zapewnimy zastępstwo w postępowaniu przed urzędami.
  • dodatkowe możliwości – nasi agenci posiadają również uprawnienia architektoniczno-budowlane, umiejętności zarządzania budowami inwestycyjnymi, komercjalizacją obiektów komercyjnych czy podnoszenia wartości nieruchomości. Dzięki temu usługi wykraczają znacznie poza tradycyjne oferty innych biur.
  • sprawną i dobrą komunikację – kontaktujemy się z Tobą na każdym etapie współpracy, informując na bieżąco o jej przebiegu.

Poznaj najpiękniejsze ekskluzywne rezydencje pod Warszawą

Sprawdź wszystkie oferty domów na sprzedaż dostępne w RE/MAX Capital

Gdzie znajdziesz najpiękniejsze rezydencje pod Warszawą?

Marki, Zielonka, Konstancin-Jeziorna, Józefów, Janki – to tylko niektóre z miejscowości, oferujących piękne rezydencje pod Warszawą. Wśród nieruchomości w naszej ofercie znajdziesz zarówno nowoczesne, jak i bardziej tradycyjne w stylistyce budynki. Niektóre z nich są otoczone pięknymi ogrodami, inne mają prywatne sauny lub baseny, jeszcze kolejne zapewniają przestronne gabinety lub pracownie – wszystko w zależności od Twoich potrzeb.

Miejscowości na obrzeżasz Warszawy gwarantują sprawny dojazd do centrum miasta, przy jednoczesnej lokalizacji na uboczu. To sprawia, że możesz cieszyć się ciszą i spokojem z dala od miejskiego zgiełku, a w razie potrzeby mieć łatwy dostęp do pracy, szkoły, placówek medycznych, kulturalnych czy lokali gastronomicznych.
Zobacz ofertę nieruchomości w Warszawie

Nasi agenci są gotowi w każdej chwili odpowiedzieć na Twoje pytania.

Napisz lub zadzwoń

capital@remax-polska.pl
+48 22 119 87 77