fbpx

Sprzedaj nieruchomość z Remax Capital

45 lat na rynku 120 krajów

Premium jest Klient, nieruchomość jest stylem jego życia.

Nasze biuro powstało w oparciu o wiedzę ekspercką ekonomisty z 17-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości i architekta z 25-letnim doświadczeniem w inwestycjach w największych międzynarodowych korporacjach. Dzięki precyzyjnie wyselekcjonowanym osobom, które dołączyły do Zespołu stworzyliśmy unikalną grupę łączącą informacje z kolejnych dziedzin związanych z obrotem nieruchomościami – prawników, rzeczoznawców majątkowych, zarządców nieruchomości.

Klienci wybierają od 2016 roku nasze biuro szukając w jednym miejscu rozbudowanej wiedzy, doświadczenia w urealnieniu ceny ofertowej i reprezentowania w negocjacjach tylko jednej strony transakcji.

Dowiedz się, jaka strategia sprzedaży Twojej nieruchomości może zostać zastosowana skutecznie na aktualnym rynku i znajdź wśród nas swojego zaufanego PRYWATNEGO AGENTA NIERUCHOMOŚCI. Wyznajemy zasadę, że doradca ds. nieruchomości nie powinien posiadać więcej niż 10 ofert w równoległej sprzedaży. Naszym celem jest zaangażowanie i dostępność prezentacji dla Kupujących w czasie max 48 h za zgodą Właścicieli.

Mamy ogromną zawodową satysfakcję. Dzięki nam poza sprzedażą apartamentów, willi, na wielu hektarach sprzedanych terenów w rejonie mazowieckim i warmińsko-mazurskim powstają kolejne projekty deweloperskie.

To dla nas ogromne wyróżnienie i równocześnie zobowiązanie. Skuteczność na poziomie ponad 94% to zasługa komunikacji, znajomości rynku i koncentracji na powierzonych zadaniach. Dołożymy starań i podzielimy się doświadczeniem, aby tym razem we współpracy z Państwem działać przy kolejnych nowych projektach z pasją i zaangażowaniem.

Nasz Zespół RE/MAX Capital pod względem obrotów uzyskał w 2017,2018,2020 i 2021 pozycję Nr 1 w Warszawie.

Iwona Wieczorek

Współwłaściciel, Lic. 10221

Wojciech Wieczorek

Współwłaściciel RE/MAX Capital Warszawa Warmia Mazury.

Nasze nagrody

Zgłoś nieruchomość

  Poukładany proces sprzedaży – czyli transakcje bez komplikacji

  1. Określenie przedmiotu przyszłej transakcji

  Wiele razy zgłaszający się do nas sprzedający nie znają swoich nieruchomości. Okazuje się, że żyli w przeświadczeniu, że mają  dane o każdym m2 swojej działki, technologii zakupionego domu. Myśleli, że mają uporządkowaną dokumentację, geodeta wrysował dom, uporządkowano rejestry i proces sprzedaży jest prosty, jak 15 lat temu. Na tym etapie często natrafiamy na kwestie, które dopiero po uporządkowaniu i sprostowaniach mogą być dobrym startem do uzyskania dobrej oferty i dalszego obrotu.

  Ma to kolosalne znaczenie dla możliwej do uzyskania ceny i bezproblemowej transakcji.

  2. Lubimy zdrową konkurencję

  Cenimy, gdy o ofertę naszych Klientów stara się jednocześnie wielu Kupujących i ich Agentów. Dlatego oferujemy dostęp wciągu 48 h do sieci kontaktów ponad 3800 agentów w Polsce i 140.000 za granicą. Oferty naszych klientów docierają na wiodące portale i do grona sprawdzonych ofert MLS. Najczęściej rekomendowanych propozycji dla Kupujących.

  Całym proces sprzedaży, prezentacji i negocjacji warunków sprzedaży, nadzoruje jeden agent na zasadach wyłączności rekomendując i ustalając szczegóły do końca wydania kluczy nowym właścicielom.

  3. Cena czyni cuda. Cuda czynią cenę!

  Ile warta jest nieruchomość? Jakie czynniki mogą spowodować jej wzrost? Czy znamy MPZT? Czy mamy świeże spojrzenie na realną grupę docelową? Czy wiemy, co i za ile sprzedane zostało po sąsiedzku? Ile trwał proces sprzedaży? Czy nasza oferta może być zmodyfikowana?

  4. Marketing ofert to początek wielkiej gry o rynek i najlepszych Klientów.

  Oferty nie są jednakowe, czasem domy sprzedają się jako działki, a magazyny służą, jako baza gruntowa do stawiania mall handlowego. Strategia miejscowych planów zagospodarowania, znajomość lokalnego rynku determinuje kreatywne spojrzenie na możliwy do uzyskania zysk dla Sprzedającego. Skorzystaj z naszego doświadczenia w branży i sieci kontaktów ponad 140.000 współpracujących agentów w 110 krajach. Skutecznie sprzedajemy apartamenty, wille, duże działki inwestycyjne dla deweloperów i obiekty komercyjne. Dzięki naszym międzynarodowym kontaktom od lat zamykamy skutecznie transakcje w USA i Europie.

  5. Negocjacje

  Zawsze można podjąć negocjacje ceny również w górę. Taktyki sprzedaży dostosowujemy do nieruchomości, skali zainteresowania oraz sytuacji na rynku.

  Lubimy cenne dogrywki, składanie ofert przez kilku zainteresowanych równolegle. Nauczyliśmy się na setkach przykładów, że cena nie jest jedynym czynnikiem i to dopiero początek rozmów o zapisach w aktach notarialnych.

  6. Wydanie nieruchomości i protokół zdawczo-odbiorczy?

  Czy na pewno wiesz do czego zobowiązałeś się? Czy ktoś zabezpieczył opis i zdjęcia stanu jaki oczekuje Kupujący? Czy firma przeprowadzkowa wie, co ma zabrać a co zostawić? Te elementy ustalamy przed transakcją i dokumentujemy, abyś mógł nie fatygować się drobiazgami.

  7. teraz dopiero czas na referencje dla nas!

  8. Potrafimy żonglować adresami

  Znamy najlepsze adresy w Warszawie i wiemy, kiedy należy odświeżyć portfel posiadanych inwestycji.

  Wynajmujemy i sprzedajemy apartamenty i domy na osiedlach czołowych deweloperów.

  Zobacz referencje naszych zadowolonych klientów

  Sprzedaliśmy setki nieruchomości

  Zgłoś nieruchomość